Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért nem engednek el legalább...

Miért nem engednek el legalább egyszer egy buliba a szüleim?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Ma mondtam nekik, hogy mikor 18 éves leszek akkor (de csak akkor) el szeretnék menni barátnőimmel (akik tényleg normálisak, ők is találkoztak már velük) bulizni. Erre teljesen kiakadtak, hogy én mit képzelek, meg h biztos részeg leszek, stb., mikor soha nem ittam annyit, hogy részeg legyek, max néha egy sört amit ők is tudnak, nem cigizek, nem drogozok. Sőt voltam már elég "piás" csoportba is, de ott is meg tudtam állni h ne igyak annyit. De mégis nem akarnak elengedni..Mit tegyek, hogy legalább akkor elengedjenek?? :(

2013. okt. 23. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Na az ilyen szülőket sosem értettem. Engem kb. 17 évesen engedtek el és csak annyit mondtak érezzem jól magam. Másnap hívtak, hogy élek-e még.


A kulturált (és a kulturálatlan) alkoholfogyasztás az élet része. Lásd szilveszterkor, esküvőkor, halotti toron. Szóval az alkoholtól úgysem tilthatnak sokáig. Akkor meg már nem mindegy, hogy iszol-e egy tequilát vagy nem?

És ha lerészegedsz akkor mi van? A barátnőiddel mész, vigyáznak rád!

2013. okt. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Heló!


"Miért nem engednek el legalább egyszer egy buliba a szüleim?"

" Sőt voltam már elég "piás" csoportba is, de ott is meg tudtam állni h ne igyak annyit."


Ez így számomra elég hmmm... szóval agyonütötted az első mondatod.


Beszéld meg velük. ővás és óvés között is van különbség. Áruld el nekik, hogy érzel, és hogy mennyire zseretnél néha elmenni egy-egy buliba. Természetesen kompromisszumokkal.


Amit az első írt, annak a nagy részével nem értek egyet. Nem számít ha lerészegedik? Nevetséges...

2013. okt. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen azt nem fejtettem ki, hogy az a "piás" csoport, az nem buli volt, hanem osztálykirándulás :)
2013. okt. 23. 12:56
 4/4 anonim ***** válasza:
És aztán ha minden szakad, akkor menj el az engedélyük nélkül. Tudom, most aztán nagyon le fogják értékelni ezt a válaszomat, de én ezt tenném.
2013. okt. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!