Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A szüleim nem engednek el...

A szüleim nem engednek el strandra, ötletek?

Figyelt kérdés

Mikor kicsi voltam jártam úszásra és annyit tudok, hogy nem fulladok meg abban a vízben AMIBEN LEÉR A LÁBAM.. mindegyikbe leér olyan helyre megyünk kb..

Az egyikbe nem de ott kivan írva, hogy honnan mély víz..

Tavakra is szoktak hívni, de oda alapból nem szeretek meg sok a bánya tó baleset és az tényleg nem..

Már velük nem nagyon szeretek járni, persze néha velük is elmegyek, de azért haverokkal sokkal jobb..

Szerintetek mivel kéne meggyőznőm őket?



2013. júl. 21. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Mond azt hogy már nagy vagy nem is tudom, gondolom 17-18 év körül vagy, csak ne fulladsz bele a vízbe ha már jártál úszásra.
2013. júl. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
16 vagyok, de bulizni elengednek én is tarthatok akkor ők elmennek itthonról, szóval nem vagyok rövid pórázon, szóval hagynak kibontakozni, de ezt az egyet sose engedték...
2013. júl. 22. 00:23
 3/6 A kérdező kommentje:
És anyukám alacsonyabb nálam amikor voltam velük én fogtam őt,mert mindig félt, hogy elsüllyedt,mert nem ért le a lába és nem tud úszni..:DDDD
2013. júl. 22. 00:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Mond azt hogy ha elenged téged akkor rend lesz a szobádba,vagy elmosogatsz,vagy kiviszed a szemetet :D
2013. júl. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát rájuk ezekkel nem lehet hatni..
2013. júl. 22. 22:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Már úgy is nem sokára vége a nyárnak, jövőre meg már csak elengednek :)
2013. júl. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!