Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a blogról?

Figyelt kérdés
[link]

2015. ápr. 7. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Javíts ki, ha tévedek, de erről az ordít, hogy te nem próbáltad még elolvasni a saját blogodat.

- Nem azért használunk balra zárt szöveget, mert annyira uncsik vagyunk. A középre zárt, jobbra zárt szövegek hosszú távon fárasztóak a szemnek. A sorkizártat meg rendesen be kell tördelni ahhoz, hogy jól olvasható legyen.

- Félkövér = fontos információ kiemelése. Mint pl. "Blognyitás: Elérhetőség:" Olyan nincs, hogy egy több bekezdésből álló bejegyzés minden áldott szava annyira fontos legyen, hogy ki kelljen az egészet emelni.

- A fejléc valami nagyon vacak lett. Tanács: A kevesebb több. Ha jól számoltam 7 kép van összemosva (Neymar, Samantha Boscarino, futó pár, madaras csaj, zászló, rózsa, szarrá nyújtott téglafal), egyszerűen totál zavar az egész. Elnyomják egymást és elnyomják a feliratot. Egyszerűsíts! Méghozzá rengeteget. Ajánlott szakirodalom: [link]


A tartalmához nem tudok hozzászólni, ahhoz nem értek, viszont ez a három dolog szemet szúrt.

2015. ápr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 KyouSai válasza:

Teljesen egyet értek az elsővel.

Rákattintottam, és az összes eddigi rémálmomat újra átéltem a fejléc láttán. Rengeteg design blog van manapság, sőt... Az ember azokkal kel, fekszik, mert nem tud internetezni anélkül - főleg blog témában - hogy bele ne futna egybe. Mindenesetre, nagyon ajánlatos lenne minimum egy normális fejléc. A történetet nem olvastam, nem rajongok a fociért.

2015. aug. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!