Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyen idősen...

Szerintetek ilyen idősen megéri videózni?

Figyelt kérdés

12 éves, vagyok, és barátommal szeretnénk egy csatornát indítani. A Ti tanácsotokat kérném, hogy szerintetek még később kezdjem el, vagy akár most is megpróbálhatom?

"Műveim":

Legújabb, amire nagyon büszke vagyok: https://www.youtube.com/watch?v=fKIBN0_9bUE&ab

Meg még osztálytársamról, LoganMc-RŐL Készítettem paródiát. Szerintetek?


2015. jan. 27. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez a medúzás nagyon jól néz ki és még érdekes is, joggal lehettek rá büszkék.


Két észrevétel:

1. Ügyeljetek a helyesírásra, azért ezek, hogy ,,alíg", ,,azomban" nagyon csúnya hibák, ha nem vagytok biztosak a szó helyességében, itt leellenőrizhetitek:


[link]


Vagy másoljátok be Wordbe a szöveget.


Az elírásokra is figyeljetek oda: ,,jöjjün ki a vízből".


2. Egy kicsit beszéljetek lassabban, szerintem nagyon hadartok, és próbáljatok meg jobban artikulálni, főleg amelyikőtök először kezdi a narrálást.


Amúgy a Logan Mc-s is jó lett, még annak ellenére is nevettem rajta, hogy nem ismerem a srácot.


Szóval szerintem csak így tovább, videókat csinálni mindenképpen érdemes, ha más nem, legalább saját magatok/ az osztály szórakoztatására :)

2015. jan. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönjük! Az első srác vagyok, és hát beszédhibás vagyok, azért nem biztos hogy jól értettél. Az R betűt nem tudom kimondani :(
2015. jan. 28. 07:18
 3/4 anonim ***** válasza:
én nem tartom valami nagy számnak...másrészt két féle videós van. az egyik az, aki megcsinálja, és van, aki idejön és megkérdezi. tehát konkrétan te nem is vagy abban biztos, hogy valaki nézni fogja, tehát a nézettség meg a népszerűség miatt érdekel a dolog. szerintem az ilyen videókban max annyi a hasznos, hogy mások majd téged fognak kiparodizálni és mémet csinálni belőled...
2015. jan. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez egy elég retardált megjegyzés volt. Véleményt szerettem volna kérni, hogy elkezdjek e videózni, vagy inkább várjak?
2015. jan. 30. 20:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!