Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne elkezdeni videózni 14 évesen?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, hogy kipróbálnám magam a "videós szakmában" és a véleményetekre lennék kíváncsi, hogy érdemes lenne-e elkezdenem egy gameplay csatornát, ahol mondjuk SimCity-t , DayZ-t , Euro Truck Simulator 2-t ... játszanék.Szerintem nem vagyok már "cicahangú" sem , és a felsorolt játékokhoz is jól értek.Várom véleményeiteket,amiket előre is köszönök!
2015. jan. 4. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha élvezed amit csinálsz akkor miért ne? Csináld nyugodtan..


Nemrég hallgattam a rádióban Dancsó Petit, aki ma az egyik legsikeresebb magyar youtube-videós több százezres nézettségekkel. Ő mondta, hogy évekig csinálta a videókat csak azért, mert szerette, egy-kétezres nézettségük volt, aztán hirtelen jött az áttörés.


Azt javaslom te se a nézettségért meg a feliratkozókért csináld hanem azért mert szereted. Legrosszabb esetben is megtanulsz jól videót vágni ami később a hasznodra válhat.

2015. jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1.Kösz a biztatást!

2.Milyen rádióban hallgattad Dancsó Petit?

2015. jan. 4. 20:42
 3/3 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=EnrAhrkcRGU


Ebben a beszélgetésben, Puzsér és Dancsó voltak a vendégek.


Hallgass bele, mert mind a ketten érdekes dolgokat mondanak, bár 14 évesen lehet hogy kicsit száraz neked :)

2015. jan. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!