Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Megéri venni egy airsoftot?

Megéri venni egy airsoftot?

Figyelt kérdés

Heló!


Egy barátom már régebb ideje airsoftozik, és nekem is megtetszett...Ezért kiszemeltem egy SA-A03-ast.

Nemtudom megvegyem-e, hogy megérné-e venni.Na de ha vennék márpedig nagyontetszik és szeritnem meg is fog torténni a vétel ezesetben anyit szeretnék kérdezni, hogy milyen hangtompítót tegyek rá. És megérné venni rá e egy red dotot?



2015. jan. 17. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Specna Arms SA-A03 szerintem meg nincs is rá pénzed.
2015. jan. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Teljesen megéri 70-ért venni egy fegyver, úgy hogy még nem is játszottál...
2015. jan. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
első próbálkozásnak nem éri meg egy túl gagyit venni, mert nem lenne jó élmény, DE túl drágát venni se, mert ha nem jön be akkor bukta az egész. ha veszel egy használható középkategóriásat, akkor azzal lehet is jókat játszani, de ha megunod pár hónap alatt, akkor se buksz nagyot.
2015. jan. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
"csak" 60 ezer FT
2015. jan. 17. 19:31
 5/7 skadowsk ***** válasza:
Én is ilyet vettem. Megbántam inkább vegyél egy springes snipert.
2015. jan. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hogy-Hogy megbántad? Akkor inkább egy Assault fegyvert vennék pl. M4A1-et
2015. jan. 19. 07:01
 7/7 A kérdező kommentje:
Esetleg egy BW-15 Compact-ot
2015. jan. 19. 07:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!