Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről az...

Mit gondoltok ezekről az idézetekről?

Figyelt kérdés

Nézd! Ki nyílt az összes virág. Hopsz! Egy ki marad. A többiek között te leszel a legszebb!


A saját utamon járok. Ne merészelj meg állítani ebbe!


Ha hagysz megnyilványulni. Akkor meg érdesz engem!


Tudtom, hogy benne vagyok a viharba. De ha el csendesül tudni fogom a helyes utat.


Nem kell mindenek tőkéletesen alakulnia. Akkor fog tőkéletesen alakulni. Ha önmagadat adot.


Minden nap gondolj a szereteitre! 100.ezerszer ölelt meg, adj puszit. Vagy csak egyszerüen 100.ezerszer írt neki, hogy szeretet.


Kövesdd a saját életkorodnak a megfelelő trendjét. De ez ne tévezen meg a saját trendetől!


Ne iszgolj semmitől! A világ nem haggy cserbe.


A vilàg nem hagy cserbe. Mindig add egy kivezető utat.


Emberek vagyunk, akik csak élni akarnaj!


Akár merre és füj minket a szél. Mindig haza találunk.


Gyerek vagyok!

Tudtom gyakran hibázom.

De a hibáimból tanulok!


Ne feled el, hogy ki voltál, ki vagy. Mert az határozza meg a jövődet!



2015. jan. 19. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne is haragudj, de azt gondolom, hogy ez az egész egy nagy katyvasz.

Kiktől idézel? Idézat ugyanis az, amit valaki mondott vagy írt, és akinek neve is van.

A kegfontosabb azonban az lenne, hogy ha te nem tudsz halyesen írni (és akkor finoman fogalmaztam), legalább másolni tanulj meg. Ezeket ugyanis ÍGY senki nem írhatta vagy mondhatta.

2015. jan. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*legfontosabb
2015. jan. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már bocs ezeket nem másoltam. Saját szerzemény :D
2015. jan. 19. 20:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Te könyveket írsz? Verseket? Filmeket gyártasz? Aforizmákat? Megjelennek a műveid valahol?

"Idézni" ugyanis (általában) csak ilyesmiből szoktak.

A sajár gondolataid nem idézetek.

És figyelj oda egy kicsit a helyesírásra, akárhány éves is vagy, mert - többek között - pl. ezek a különírt igekötős igék megölik még azt a kevés értelmet is, amit a gondolataidban találni lehet.

Nem bántani akarlak, hidd el! És hogy én meg téged "idézzelek": "De a hibáimból tanulok"!

Tedd azt! :)

2015. jan. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 aries 2 válasza:

Nézem. Kinyíltak a virágok. Mindenki magára lelt, de az egy igazán nagyon! Ő édesanyja legszeretettebb kincse, az egyetlen gyermeke, ki szemében a virágok-virága legszebbike. Más anya is így lehet ezzel.


A saját utadon jársz. Vagy biztos vagy benne, hogy jó úton jársz, vagy nem, te a saját utadat akarod járni. És ebbe senki nem szólhat bele.


Ha hagynak megnyilvánulni, hagyják, hogy utadon a magad ura légy, magad éld életed, magad okulj, magad tapasztalj. Ha eléggé szeret, meg fog érteni, hogy ez a te választásod, és hogy vállalod saját magadért a felelősséget.


Viharban vagy, az élet vad viharában, fájdalmában, szenvedésében, megpróbáltatásaiban. Nyugodt óráidban, mikor a vihar elcsendesül, és a felkavart por elül, tisztán látod lelked tükrén át a te életudat folytatását, az egyetlen Utat, amelyen haladnod kell tovább.


Nem kell elkeseredni, ha a dolgok nem mindig úgy sikerülnek, ahogy szeretted volna. Győzni csak akkor fogsz, ha mindig csak a saját hangodra hallgatsz. Ha így teszel, soha nem fog csalódás érni.


A szeretet tartja össze a családot, barátokat. Ha szeretettel vagy irántuk, ők is viszonozzák azt. A szeretet köteléke nélkül a családok egysége megbomlana, a barátságok tönkremennének.


Hogy mit értesz életkornak megfelelő trenden, nem tudom. Vannak az alapvető, az adott társadalomra jellemző fejlődési irányzatok, áramlatok a te saját életutad mellett. Én nem vagyok abban sem biztos, hogy egy társadalom jellemző fejlődési irányzata valóban ideálisan jó irányt mutathatna bárki számára. Nemcsak a jó létezik. Egy társadalom által elfogadott fejlődési irányzat még nem biztos, hogy a lélek üdvéhez fog vezetni, ha azt gondolkodás nélkül meg nem vizsgáltuk.


A világot nemcsak a jó uralja, hanem a rossz is. Én nem bízok meg csak Isten vezetésében. Ő a Fény, Ő a Lámpás. Csak az Ő fénye mellett láthatom, hogy merre kell menjek.


Vannak olyan lelkek, akiket a kárhozatra fúj a szél. Az ember pusztán önmaga, Isten vezetése nélkül soha nem találhat haza.


Gyerek vagy. Még nem látsz mindent tisztán. De idővel minden világos lesz. Bölcs dolog a hibáinkból tanulni.


Ha lényed közepére leltél, már csak egy lépés, és Otthon vagy.

2015. jan. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
olvastam már jobbat is :/
2015. jan. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!