Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről az...

Mit gondoltok ezekről az idézetekről?

Figyelt kérdés

Kritikát szeretnék, de a feszültséget levezetni légyszi máshol, köszi ^^

"És itt van a terapeuta is, akit múltkor felhívtam és elmeséltem neki mi a szitu, és kérte hogy hívjam vissza, én meg nagy hévvel megígértem, hogy még aznap este felhívom. Anyának amikor hazaért, elmeséltem mit mondott a nő (anyám szerint beleavatkozott a család magánéletébe), erre mivel anyám kiakadt, ezzel kapcsolódtam össze, végeredményként eléggé zaklatott lelkiálapotba kerültem. A nőt pedig azóta se hívtam vissza."


"Isten csak pár pillanatnyi mámort enged meg nekem. Mámor az érintés. Olyan rég voltam emberek között, ma pedig végre sikerült az emberi zsúfba kerülnöm, és amikor a fejem már könnycsordulásig telve volt tömör aggódással kaptam fél percnyi bizsergetően, szétfeszítően gyöngéd ízelítőt abból, ami másoknak naponta kijár. A kezét megfogtam, húztam vissza, ha most elmegy abba belepusztulok!, annyira kívánom a fizikai kontaktust. Ha nem lennék ilyen bátortalan... hát .. akkor orgia venne körül."


2012. febr. 22. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
A második tetszik, mintha rólam szólna. Amúgy honnan van?
2012. febr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
írtam.
2012. febr. 23. 01:12
 3/3 Tactical ***** válasza:

Nekem az első egy kicsit erőltetettnek tűnik, viszont a második egész jó.

Csak így tovább!

2012. febr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!