Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Erkölcstelen vagyok ha felizga...

Erkölcstelen vagyok ha felizgat egy 16 éves lány? 39/F

Figyelt kérdés

Van ez a sorozat a "Modern család". Játszik benne egy ifjú színésznő aki Alex-et alakítja,név szerint Ariel Winter.Annak ellenére hogy a sorozatban szemüveget hord,így is gyönyörűbb mint a nővérét játszó Sarah Hyland.

Szóval az a gondom hogy szinte szégyent érzek amikor megjelenik a képernyőn vagy amikor a neten találkozok róla szóló cikkekkel mert izgató látványt nyújt (persze csak a későbbi évadokról beszélek amikor már dudorodnak a pólója alatta nőiességei) de ilyenkor a lelkiismeretem meg azt ordítja hogy "HÉ TE PERVERZ,EZ MÉG CSAK GYEREK". Mert még csak 16 éves. Bár többnek néz ki.



#ariel_winter
2015. jan. 14. 02:31
 1/3 anonim válasza:
62%

Igazad van, valóban egy igazi mocskos-lucskos perverz vagy. Gondolom a Modern Family-ből az adoptált csecsemő, a Lily baba is bejön neked.


A kislány amúgy egy fejletlen kis béka VOLT, mostanra meg egy kisgömbőc lett belőle, ergo tényleg IGAZI kirafinált beteg, élveteg röfögő pedónak kell lenni hozzá.


Érdekes módon - mivel én nem vagyok egy beteg aberrált - én abból a sorozatból nem a kislányra gerjedek be, hanem a latin feleséget, Gloriát dugnám iszonyatosan, de mint a varrógép:

[link]


Amúgy melyik évadot nézed? Merthogy a gyerek, akire vered, IDÉN 16 éves, és az idei a 6. évad. Ergo ha mondjuk az első évadnál tartasz, akkor egy 10 éves gyerekre cibálod a túrós kis cimborádat, és Pedomaci meg a fél katolikus püspöki kar hozzád fog járni leckéket venni.


Ha a sitten lennénk, azért szívesen elbeszélgetnék veled ezekről a dolgokról jó hosszasan, egy kihegyezett széklábbal...

2015. jan. 14. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A comedy central-on az 5. évad megy. Tehát 15 éves. Amúgy meg nem nyúlok magamhoz mikor nézem a sorozatot csak simán vonzónak találom.Talán pont azért mert érettebbnek néz ki mint ahány éves.Amúgy Sofia tényleg dögös. Irigylem is Al Bundy-t. :-)
2015. jan. 14. 05:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem beteg mert sok 30-40 éves nő sokkal jobban néz ki a kisgömböcnél.

Egy átlagos 30-asnak néz ki, aki jó koszton van, szóval a hülye a tv műsorok helyett és beteges kérdések helyett értelmesebben is tölthetnéd az idődet, pl hogy magadat fejleszted nem pedig pusztítod ilyen hülyeségekkel.

Várj mutatok neked valakit akit mindenki kb 30-nak néz, személyesen ismerem, albán énekesnő és mégis csak 19

[link]


Ezek a nők/lányok egészséges 30-asnak néznek ki.

Egy egészséges 16-20 éves nő nem rendelkezik még olyan erotikus kisugárzással és akkora mellekkel, max csak aki napi szinten ipari húson van táplálva (ami amerikában megszokott) tehát az nem gáz ha valaki 30-asnak kinéz gömböly formára bukik.

Te meg 39 évesen lehetnél értelemesebb, mi lenne ha a lányod nézne ki így? Mennél börtönbe?

2015. jan. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!