Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bencus1993 kérdése:

Miért van az, hogy ha egy fiú lefekszik sok lánnyal akkor ő mekkora nagy király, viszont ha egy lány lefekszik sok fiúval akkor ő egy erkölcstelen ku*va?

Figyelt kérdés
persze vannak kivételek, ez csak általánosítás és a tinédzserekre vonatkozik csak, de nagyon szembetűnően megfigyelhető és nem érem fel ésszel h mi vezetett ennek a gondolkodásnak a kialakulásához?!
2014. jan. 13. 15:52
1 2
 1/16 SylwerStone ***** válasza:
31%
Hallottad már a történetet a minden ajtót kinyitó kulcsról és a minden kulcsnak kinyíló ajtóról? ;)
2014. jan. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
szerintem nem a mennyiség számít
2014. jan. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%

Mert ez így alakult ki az elmúlt pár ezer év alatt.

Egyébként meg ha visszamegyünk elég régre, mondjuk 10 000 évet. Az a férfi aki minden nőt megkapott ő volt a legkiválóbb hím, az adptt populációban / törzsben fajtájának legjobb példánya, így minden nő TŐLE akart gyereket. Az a nő aki sok férfival kefélt az beengedte a selejtesebb a törzsben nem a legkiválóbb férfi génállományát is az öröklődésbe ezzel gyengítette a törzset és rongálta a jövőbeni génállományt.

Tehát az a férfi aki minden nőt meg tud dugni az valaki. Az a nő aki összevissza kefél nem csak a legjobbal az tényleg egy büdösk. a fenti antropológiai okfejtés mentén persze.

2014. jan. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért van az,hogy ezt a kérdést hetente 3 alkalommal el kell sütni?
2014. jan. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A világ nagy gondjai...te nagyon ráérsz zmg :)


Azt mondják, a nők választanak -> fiú bepróbálkozik, berakni a kis térbelét. Alapból ez az elv volt. (nyilván van kivétel a gyakorlatban, "nem a szeretetről, hanem a " z elméletről beszéltem...).


Az elv az az, hogy a fiú bepróbálkozik (amiben benne, van, hogy leoltódik vagy, hogy nem, vagy csak kicsit, vagy nagyon stb. stb.). És ha nem, hanem mindig sikerül berakni, akkor arra büszke meg a haverjai is. Hőhöhő! Ki a király?! A lánynál ez más, mert ő várja a sült brét, és ha mindegyikre igent mond, igénytelennek számít. Barátnői meg irigyek, hát leribizik. (pedig az estleges hpv-re irigykedni, nem túl okos dolog...never mind). A fiúk, akik szintén nem dughatták be az adott lánynak, ők is lek***ázzák. IRIGYSÉG tehát a legfőbb indok, és, hogy sok paraszt mindig mással foglalkozik, mert könnyebb más szemében a szálkát...


Én most az elvről írtam, nem arról, hogy én is így gondolom, mert én sehogy nem gondolom :) Belefosok, ki ki tart kinek és miért, mikor...és tényleg. Mert az élet nem egy elfakkintott valóságshow (remélem).

2014. jan. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Erről egy vicc jutott eszembe, amiben a lány ugyan ezt kérdezi a fiútól.. Fiú: Ha van egy kulcsod, ami minden zárat ki tud nyitni, akkor ugye az egy tök jó kulcs az emberek szerint. Ha viszont egy olyan zárad van, amit az összes kulccsal ki lehet nyitni, akkor az egy szar zár. Valami ilyesmi..
2014. jan. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Azért, amiért minden egyes kib*szott nap felteszik itt ezt a rohadt kérdést, elegem van!
2014. jan. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Aki minden igénytelen kvába beböki a farkát, én szerintem ugyanolyan szánalmas, mint aki mindenkivel hagyja magát megdugatni.


Nem ítélem el a kapcsolaton kívüli szexet, de mindent lehet igényesen meg kulturáltan művelni.

2014. jan. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
40%
Mert sajnos sok evolúciósan lemaradt férfinak még mindig könnyebb így feldolgoznia, hogyha megcsalják... :) De ha a pasi csinálja, akkor már menő! Ez a felfogás addig meg is fog maradni, mert létezik férfi büszkeség, amit képtelenek elhagyni és bevallani, hogy ők is ugyanúgy hímri*bancok ezzel az erővel! :)
2014. jan. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Halottad már a női lázadás érthetetlenségét?


Sírnak a nők, hogy ők is hagy legyenek egyenlőek, hagy szexeljenek szabadon megítélés nélkül. => Ugyanakkor legyenek magasabb értékrendűek a férfiaknál, ugyanis a pasinak kell kezdeményeznie, nekik kell küzdeniük, és a csaj dönt hogy lesz-e valami vagy sem.


Szóval a nők nem egyenrangúak akarnak lenni, hanem a pasik felé akarnak kerekedni. Majd ha mindentéren meglesz az egyenlőség, akkor legyen, nem bánom, de így, soha.

2014. jan. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!