Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Állandó bűntudatom lett a...

Állandó bűntudatom lett a Marihuána hatása alatt. Miért lehet? Tapasztalt-e már valaki ilyet?

Figyelt kérdés

Kb 1-2 hetente szórakozásként a marihuánát választom már több mint egy éve.Volt egy hónap amikor kicsit elszaporodtak alkalmak, és egyszer csak hirtelen iszonyat bűntudatot éreztem fűtől fogyatékosnak éreztem magam és drogosnak. 3 hétig abba hagytam majd elcsábultam és megint bűntudat gyötört.Eltelt ismét 3 hét, megint kedvet kaptam de attól tartok mihelyt hozzá nyúlok megbánom. Nem változott meg a fűről alkotott véleményem, de egyébként az alkoholtól is megy el a kedvem, és lassan a számító géptől is.

Áldást kaptam?



2015. jan. 12. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, csak már néha "unalmas" lehet. Hiszen ha elmegy a gépezéstől a kedved azaz nem köt le akkor unod. Azért bánod meg mert tudod belül hogy rossz amit csinálsz hisz törvénytelen ugyanakkor néha rád jön és szeretnéd. Amúgy ne érezz bűntudatot mert nem rossz dolog ha mértékkel csinálják :) csak tudd hol a határ.
2015. jan. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem akkor szokott bűntudatom lenni, ha pl a számítógépen játszok az helyett hogy a gitárt gyakorolnám, vagy edzeni mennék... (fűvel és alkohollal ritkán élek, szóval ezekkel nincs ilyen tapasztalatom)

lehet hogy neked is van vmi, amit tudod hogy csinálnod kéne, ami a hasznodra válna, de helyette elgyengülsz és olyat csinált ami pillanatnyi élvezetet ad, de hasznod nem lesz belőle...

2015. jan. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A marihuána felerősíti az érzelmeidet. Szóval ha betépsz (titkon tudod, hogy helyette tanulni kéne) akkor lehet hogy előszőr jókedved van, de után elkezdesz gondolkozni a rosszakon és ebből lesz a szorongás/pánik.
2023. jan. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!