Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A táborba az egyik osztálytárs...

Plox01 kérdése:

A táborba az egyik osztálytársam hozott Somersby-t és egyik este felbontottuk. Én is ittam belőle, de csak egy nagyon keveset (tényleg egy kortyot) és most bűntudatom van. Szerintetek van rá okom?

Figyelt kérdés
2014. szept. 22. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. szept. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
13 de nemsokára 14 leszek. Egyébként csak az ízére voltam kíváncsi, és tényleg csak egy korty volt.
2014. szept. 22. 20:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell emiatt bűntudatodnak lennie. De ez csak az én meglátásom.
2014. szept. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ha nem tudja meg senki (különösen a szüleid) akkor nem lessz semmi baj de meg egyenkent sem nem hiszem hogy azert kiatkoznanak az egyházból mert megottal egy 3% os sor imitaciot
2015. febr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Elwyn7 ***** válasza:
te mocskos rohadmány!!! hogyan mersz mindössze 10 évesen(nem baj hogy nem annyi vagy) beleinni egy alkoholtartalmú italba, én a te korodban már 16 voltam ezért megtehettem! de te nem csak ha Farkas Berci vagy Dancsó Péter megengedte, teeee akasztófáravaló, szégyen vagy a családod, az ismerőseid, a generációd és minden emberre és egyéb lényre a földön. Amúgy nem, semmi baj nem lesz attól. :)
2015. máj. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
Hacsak nincs vallási oka,akkor ne csinálj magadnak "lelkifurdancsot"!!!Hiszen nem részegen balhéztál,vagy vállalhatatlanul viselkedtél,hanem megkóstoltál valamit(minimális alkoholtartalommal), ami érdekel...Egészségedre!!;)
2017. jún. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugh én 14 évesen már Hubertust ittam a barátaimmal és cigiztem:( Jó gyerek vagy csak így tovább!!
2018. nov. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!