Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi volt a legmulatságosabb...

Pumukli2012 kérdése:

Mi volt a legmulatságosabb eset ami veled megtörtént? Többi lent.

Figyelt kérdés
Úgy értem ami megtörtént veled és kb beszartál a röhögéstől annyira hogy megmozdulni nem tudtál és kicsit is kellemetlen volt neked de körülötted mindenki halálra röhögte magát.

#vicceseset
2014. nov. 27. 09:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Pár perc gondolkodás után ez jutott eszembe, ami másnak is "mulatságos" lehet - tehát nem cska baráti körben...:


Éjszaka mentünk a városban, és egy köpcös nő lépett oda hozzánk, kis lapokkal, hogy menjünk egy egy bárba, ahol bizony nagyon jól szórakozhatnánk a női "komponensek" maitt. Nem volt túl bizalomgerjesztő a helyzet, és pattanni akartunk, ezért azt mondtam, hogy "Barátom van", ami azért volt gáz, mert nekem BARÁTNŐM van. :D Mondanom sem kell, hogy a nő is röhögött és ezen lvoagolt, és haveromnak is szereztem pár kellemes órát, amíg ezzel szivatott :D.

2014. nov. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!