Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit rajzoljak neki? (sürgős)

Mit rajzoljak neki? (sürgős)

Figyelt kérdés
Szóval egy lány osztálytársam megkért, hogy rajzoljak neki valamit. Úgy hallottam szerelmes belém, nem mondom szép lány, de nincs köztünk semmi csak barátság. Na, mindegy nagyon nem is szeretnék belemenni, csak tanácsot szeretnék kérni, hogy mit rajzoljak neki? Valami nagyon egyedit, ami szép, és bármikor ha ránéz eszébe jutok. Nem portré. Jól rajzolok tehát ezzel nincs probléma, lehet festmény is, de a grafit rajzok fele inkább hajlok. ELőre is köszönöm!

2014. nov. 25. 19:38
1 2
 1/17 anonim válasza:
Szia szerintem egy rózsát vagy valami extrémebbet halálfejes cuccot vagy rózsát és halálfejet egyszerre. De milyen a személyisége a csajszikának? Mer így picit nehéz.:D Amúgy hány évesek vagytok??
2014. nov. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Vagy farkast vagy valami természet feletti lényt.
2014. nov. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
13 évesek vagyunk, ő is meg én is. Hát nem is tudom, kissé hallgatag, de elég kedves, van hogy elég extrém dolgokra gondol (nem nem kifejezetten arra). Humoros, nem elég önálló személyiség, tehát nem mindig tud saját, különálló véleményt mondani egy dologról. Remélem segíthettem, várom nagyon a válaszokat. Előre is köszi.
2014. nov. 26. 14:19
 4/17 A kérdező kommentje:
Nagyon gyorsan kéne a válasz, akinek van ötlete, kérem írjon.
2014. nov. 26. 14:29
 5/17 anonim válasza:
Szerintem is valami virágos,rózsás képet kellene. Persze fekete-fehérben. Esetleg valamit a virág közepébe írhatnál vagy a szára mentén,valami olyat ami örök emlék lenne számára. Remélem segítettem.
2014. nov. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi, talán azt rajzolok, még valami egyedi ötlet?
2014. nov. 26. 15:03
 7/17 A kérdező kommentje:
.
2014. nov. 26. 15:21
 8/17 anonim válasza:
A nevét is esetleg odarajzolhatod és kidíszítheted.
2014. nov. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
jó ötlet :D, még valaki?
2014. nov. 26. 15:29
 10/17 A kérdező kommentje:
.
2014. nov. 26. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!