Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek mit rajzoljak?

Szerintetek mit rajzoljak?

Figyelt kérdés
Kaptam egy A3-as füzetet meg 30 db zselés tollat és semmi ötletem nincs. Ilyenkor mindig elkap ez a rajzolhatnék, hogy jajj muszály vmit rajzolnom de nem tudom mit. Nagyon szeretek ilyen egyszerűbb de látványos dolgokat rajzolni. Rock meg punk bandák jeleit is szoktam rajzolgatni. Igazából semmi ötletem nincs. Légyszi segítsetek. A válaszokat előre is köszönöm. :D

2014. aug. 7. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézz körül... Nézz körül, és fogjon meg valami amit lerajzolsz, vagy ami csak az ichletet adja :)
2014. aug. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 toncsi71 válasza:
attól függ hogy mennyire tudsz rajzoni,ha kezdő vagy akkor mesefigurákat,hamár jobban megy próbálj állati portrét vagy emberi arcot,esetleg tájképet.próbáld ki mejik megy neked jobban!
2014. aug. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát most nem akarok egoistának tűnni de egész jól rajzolok hogy nem kezdő vagyok már. Öt évig jártam külön rajztanárhoz és ő is mindig azt mondta hogy jól rajzolok. Na de a lényeg az, hogy már annyi tájképet meg állatot rajzoltam (embert nem mert az úgy konkrétan nem tudok) hogy azokat meguntam. Aztán álltam át a mesefigurákra. Azokat szeretek rajzolni de már annyit rajzoltam hogy nem tudom mit nem. Na de mindegy köszönöm a válaszokat.
2014. aug. 8. 09:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!