Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek hány éves kortól...

Szerintetek hány éves kortól lehetne videózni Youtube-on?

Figyelt kérdés

2014. aug. 25. 11:08
 1/6 Masked Magician ***** válasza:

Nincs megszabva. Viszont ajánlott betölteni legalább a 16-17 . életévedet. Mivel ekkor kezd beérni az emberek többségének a feje lágya. Aztán ha idősebb fejjel visszanézel a régi videóidra el szégyenkeznél, hogy mit művelsz és hogyan. Mivel fiatalabb korodban teljesen másként gondolkozol mint ha majd elkezdesz beérni.


Videókat nézni szinte bármilyen kortól lehet. Viszont javasolt ezt is megszűrni elég alaposan. Azért egy 9 éves gyerek nyugodtan nézhet meséket, de azért pl erőszakos, vagy erotikus videókhoz ne férjen hozzá.

2014. aug. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Utolsó: Ez meg van szűrve :).


Én 12 évesen a cicahangommal csináltam GIMP tutoriált, majd visszanéztem 6 évvel később, kicsit szégyenkeztem miatta, viszont az elv jó volt, a videó jó volt, szóval folytattam, a mai napig ott csücsül a YT-n a videóm. :).

2014. aug. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kortól függ, bár lehet általánosítani, de elsősorban a motiváció és szellemi érettség dönti el. Lehet találni profi 14 éveseket, és arckaparóan rossz 20 éveseket is. A fiatalabbaknak (<16 év) azért nem ajánlanám, mert a legtöbbjükben nincs még meg a munkamorál, gyerekfejjel mindig a szórakozást keresik, a feladatok teljesítéséhez a leggyorsabb utat választják, és a minimum a céljuk. Ismétlem, ez nem mindenkire jellemző, viszont a nagy többségre igaz. Márpedig a minőségi(!) videózás stresszes, fárasztó munka, amely folyamatos tanulást, kreativitást és szaktudást igényel. És amikor ezzel szembesül a fiatal, inkább feldob vágatlanul egy gameplayt youtube-ra, és csodálkozik, amikor mindenki lehordja.
2014. aug. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mit csináljak? válasza:
én 10 éves vagyok de még is videózok h nem tom.
2016. okt. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha érettebb vagy a többieknél és ügyesebb akkor nyugodtan elkezdheted 12-13 éves korban :) .

ZsDav is 12 évesen kezdte szóval...

2016. dec. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én nekem sok osztálytársam csinált csatornát mindegyik szar de lehet hogy te tudsz már 10 évesen is videózni jól. Én azt tanácsolnám hogy ne mutasd az arcod ne mond meg a neved gyerekként mert az veszélyes. Amúgy meg ez a szüleid döntése de már annyi szülő kényezteti el a gyerekét hogy már sajnos az a "norma" ha mindent megkapsz. És ez e leghosszabb az osztályban. Nálunk.
jún. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!