Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hogyan kezdjek el videózni?

Hogyan kezdjek el videózni?

Figyelt kérdés
Úgy értem milyen programra lenne szükségem.?

2014. aug. 9. 19:17
 1/6 anonim válasza:
Fraps(Nehogy elfelejtsd átkonvertálni a vidiket, feltöltés előtt)
2014. aug. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1 És mégis miből szűrted le, hogy gameplayt akar? Mert én csak a "program, youtube, anime" tag-eket látom a kérdésnél.


Kérdező: kicsit bővebben kifejthetnéd, hogy mit akarsz csinálni, milyen ismeretekkel rendelkezel. Az "anime" tagből az a logikus következtetésem, hogy ilyesmit szeretnél alkotni, de az animáció fajtájától függően különböző programok léteznek.

2014. aug. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom :D Háát animét azért nem szeretnék alkotni, vagy valami hozzá hasonlt se én csak ilyen kritikákat esetleg ajánlókat szeretnék ^^
2014. aug. 10. 23:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz csak egy videóvágó szoftver kell. Ha Windows-t használsz, alapból kell lennie rajta egy Windows Movie Maker alkalmazásnak, ami alapokra teljesen jó. Később, tanulással el lehet mozdulni profibb szoftverek irányába is, ha szükséges.
2014. aug. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Természetesen hozzádutok férni géphez, sony vegashoz is értek vágni tudok, stb atb :-) arra gondoltam gogy kamera fel bicajra, tűra videó :-)
2015. júl. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hoppá nemide akattam bocsi :-D
2015. júl. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!