Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Volt régen egy olyan kis...

Volt régen egy olyan kis petárda aminek két zsinór van a végén és szét kellett rántani, akkor durrant. Ilyet keresek de a neten sehol sem találok. A pontos nevét sem tudom, lehet azért nem talál rá semmit Hogy hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 26. 10:12
 1/4 vyrob ***** válasza:
a kérdésedre a válasz barátom durranó madzag másnéven booby trap .volt annak idelyén skutka cég forgalmazott ilyet jobban szerettem mint az ördögpatront .jobban is szolt nem számit petárdának akár amerikai ebalyről is rendelhetsz csak irjál hogy te idekéred a szálitást biztos el foglyák küldeni se tüzijátéknak se petárdának nem számit itt a link remélem segitettem és visszahozhatom neked ezáltal ismét a szép emléleket ;) booby trap fireworks
2014. júl. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 vyrob ***** válasza:
2014. júl. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. júl. 28. 17:24
 4/4 vyrob ***** válasza:
szivesen :)
2014. júl. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!