Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Romániában szabad dec.31-én...

Romániában szabad dec.31-én petárdát használi?

Figyelt kérdés

2013. dec. 29. 18:41
 1/3 vyrob ***** válasza:
nem de ugytudom mindenki petárdázik mert diktatorikus szar törvények vannak ott amit senki sem tart be :)
2013. dec. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"nem de ugytudom mindenki petárdázik mert diktatorikus szar törvények vannak ott amit senki sem tart be :)"

ez azert nem epp igy van. Tehat nem szabad petardazni, viszont paran meg igyis eldurrantanak egyet, kettot. De joval kevesebben petardaznak most, mint par evvel ezelott, amikor meg ejfel elott es utan legalis volt. Ha elkap a rendor, akkor viszont csunyan megbuntet.

2014. jan. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 vyrob ***** válasza:
páran ? itt egy érdekesség egy román lapban: mindenféle petárda használata büncselekmény mégis árulják fotokkal nem a pult alatt kint van a pulton ez már magabiztosság szerintem. nálunk azért nem volt igy pult alól kinálták :)amugy rengetegen durrogtaták idén is ott ahogy itt is
2014. jan. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!