Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol lehet petárdát venni...

Hol lehet petárdát venni Budapesten és kb. milyen áron?

Figyelt kérdés

Közeledik a szilveszter és jó lenne némi durrogatatni való, de nem ilyen 3-5-10ezer forintos tűzijátékok érdekelnének...

Tudom, hogy illegális de piacokon illetve ezeknél a sima konténeres tűzijátékárusoknál is lehet kapni?



2013. dec. 23. 18:08
 1/6 vyrob ***** válasza:
nyugati alujáró .békásmegyeri alujáró plusz békási piac .jozsefvárosi piac .és ott ahol még szilveszteri maskarákat árulnak :)
2013. dec. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

vyrob!

Bocsi de te piromániás vagy?! xD

Figyeltem, te minden petárdás kérdés alá írtál...

2013. dec. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 vyrob ***** válasza:
nem egészen de nagyon sokat tudok a tüzijátékokról pyrotechnikus szeretnék lenni :)
2013. dec. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben tűzijátékokat vennék inkább, vannak azok az 500 forintos "sikolyok" meg ilyenek azokkal is lehet "durrogatni" és mégsem illegális, ha rajta kapnak hogy petárdázol akkor nem 10 ezer forintot kell majd érte kifizetni hanem jóval többet és úgy már nem éri meg.
2013. dec. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 vyrob ***** válasza:
valóban igy már nem éri meg de tudod engem az dühit hogy láttam egy esetet hogy magyar gyerek petkozott tőle nem messze pedig egy roma na melyiket vitték el a rendőrök szerinted ?na ná hogy a magyart .sikoly müanyagból van még nagyobbat is szól ha hülyéskedsz vele a müanyag szilánkok a szemedbe mennek .ugyan olyan mint a petárda .de szilveszterkor majd sikolyozok mert igazad van az is jó hangos ráldásul egy okos ember simán be is lőheti az emeleten hogy mindenkire a frászt hozza .mert az még repül is és legális .igaz nem kell petárda ezzel is ugyan ugy lehet csesztetni másokat pl üvegbe belehelyezni forditva és élvezni hogy szerencsétlen emberek szemébe megy a vörösmarty téren .a rendőrök most elégedettek én nem petkozom már vagy 2 éve .remélem akkor is elégedettek lesznek a hülyeségükkel hogyha mostanában a házikészitésü plusz régi szar petárdák miatt még több baleset lessz :) én szoltam előre :)euban már kanocos a petárdázás hogy biztonságos legyen a használat .ezt el is mondta volna a vezuv tüzijáték pirotechnikusa de nem mert a kétszinü média kivágta azt a beszélgetést és miért hogy minnél több szerencsétlen embert hülyitsenek be és rendőreink jól be tudják szedni a birságot de ismétlem csak a magyaroktól :)SZÁNALMAS :(
2013. dec. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 vyrob ***** válasza:
ja és félre irtam hogy nem petkozok 2 éve. de petkozok de minden szilveszterkor szlovákiában azaz párkányban vagyok :) itt annyit szorakozhatok a petárdákkal amennyit akarok .itt akár 1000 et is el lehet lőni .és itt nincsenek ilyen idióta fakabátok se primitiv törvények ami a szilveszteri mókát tönkretennék :) . itt ha valaki paraszt a petárdával akár a rendőrök vagy a polgárok szájba verik nálunk a töketlen rendőrség nem tud rendet tenni és ez szánalom szánalmas hogy kirabolnak fényes nappal. hogy leszurnak az utcán embereket .hogy abszolut szarnak mindenre ami lopás gyilkolás stb hova jutottunk emberek :( ez magyarország ?
2013. dec. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!