Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha mondjuk rendelek elég sok...

Ha mondjuk rendelek elég sok petárdát akkor nem figyel fel rá a rendőrség?

Figyelt kérdés
Mondjuk rendelek a bombashop-ból elég sok petárdát pl egy kiló akkor a rendőrök ezt nem tudják meg ? És a petárdát a futár hozza ki , vagy hogy van ez ? Igazából nem akarok rendelni petárdát , max csak füstbombát de azért kíváncsi vagyok rá . Mert mintha azt olvastam h futár nem hozhatja ki .

2014. júl. 12. 14:24
1 2
 1/12 vyrob ***** válasza:
90%

nos kérdésedre a válasz megteheted nézd csak itt egy videó róla a csomagodon semmilyen petárdára utaló jel nem fog szerepelni és európán belül már nincs vám . https://www.youtube.com/watch?v=NFSK-_0ZjkQ


a csomagot tényleg meg fogod kapni és speciális szálitó válalattal hozzák ezért 20 euró a szálitás ;)

2014. júl. 14. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
okés , köszi a választ ! :D
2014. júl. 14. 13:34
 3/12 anonim válasza:
Köszönjük a választ vérpistike! Igen rendelni rendelhetsz de ,ha elkapnak akkor megb*sznak a rendőrök a petárdáért. A füstbombáért nem ha petárdát akarsz rendelni írj privátba és adok magyar linket ami megbízható és jó minőségű cuccot árul. Igen hivatalosan semmilyen futár cég nem szállít pirotechnikai eszközöket még a posta sem. Ismerősöm rendelt és neki futár vitte ki és semmi petárdára utaló jel nem volt a dobozon. Sima doboz körbe tekerve zsugorfóliával és kész benne volt amit rendeltél.
2014. júl. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 vyrob ***** válasza:
90%
ki beszélt itt petárdáról vérpistike 2. ;) füstbombát akart és meg is kapta a linket :D
2014. júl. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
vérpistike gondolom petárdát is akar olcsón! Ahhoz meg nem kell külföldről rendelni mert DRÁGA! És ha a határőr elkap akkor úgy megb*sz,hogy az nem igaz. Fizethetsz majd bőven bírságot. Inkább ezt az oldalt ajánlom: [link]
2014. júl. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Petárdát nem akarok rendelni,csak megkérdeztem, hogy lehet -e rendelni,meg nem e veszélyes
2014. júl. 19. 01:35
 7/12 vyrob ***** válasza:
100%
anyád akar petárdát vérpistike 2 ;) füstbombáért kérte a linket meg is kapta én csak közvetitettem neki :)
2014. júl. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Remélem a gyerekeidet is valaki úgy fogja rémisztgetni, mint te akartál 2014 júliusában petárdázni, rémiszgetve ezzel mások kutyáját.

Bár, remélem sterilizáltattad magad, hogy ne terjedjen tovább a hülyeség - amikor ezt kiírtad, eszedbe se jutott, hogy az ilyen fórumokat is nézi a rendőrség?

2016. jan. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 PyroMágus ***** válasza:
53%
na megjött a nagyokos.
2016. jan. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lepontoztalak
2016. jan. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!