Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nagyon r*hadékság lenne...

Takacsek kérdése:

Nagyon r*hadékság lenne kirakni a rendőrség facebook oldalára NKS-Police című számát? :D

Figyelt kérdés
2014. júl. 10. 07:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenki lesz*arná, ahogy ezt a kérdéskört is.
2014. júl. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hihetetlenül vagány gyerek lenne belőled. Amúgy nem, és sajnos lejött rólad hogy egy kis szerencsétlen vagy :D
2014. júl. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elolvastam a szövegét, ezt nyugodtan kirakhatod, max röhögnek rajta egyet, többet nem is ér. Primitív keménykedés, mintha arra lennél büszke, hogy orrba gyűrtél egy nyolcvanéves öregasszonyt. Mondjuk én a helyedben Body Counttól a Cop Killert tenném fel, annak épp ennyi értelme van, de legalább gizdulhatnék rá, hogy nemcsak bazi nagy lázadó* vagyok, de angolul is tudok.



*gyk: irónia b+

2014. júl. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem épp gizdaságból meg menőzésből szeretném kirakni hanem mert én személy szerint poénosnak tartanám... :)
2014. júl. 11. 21:07
 5/5 anonim válasza:

Mivel az FB oldal az övék, ők kezelik a tartalmát.


Ha valaki viccesen feltesz valami oda nem illőt, akkor egy pillanat alatt leszedik.


Valószínűleg nekik is van humorérzékük, csak talán máshova van hangolva...

2014. júl. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!