Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol tudnék olcsón cosplay...

Hol tudnék olcsón cosplay cuccokat/jelmezeket venni? Vagy Death note-Matt cosplay jelmezt venni?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat.

2014. júl. 1. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is egy kis kitérővel kezdeném. Tavaly, az őszi MondoCon egyik napján Matt voltam. :3 (És imádom azt a karaktert, jó tudni, hogy más is kedveli annyira, hogy cp-zze~) De az ő szerkójának nagy részét én magam csináltam, mert egyrészt jobb érzés saját készítésű cp-t viselni, másrészt ebayről rendelni irtó drága lett volna. Az onnan való teljes jelmezrendelést így neked sem ajánlom, ha fontos az alacsony ár.

Igazából a nadrágját, a cipőjét és a felsőjét össze lehet szedni hagyományos boltokban is (persze nem lesz ugyanolyan, főleg a csizmája), ami necces, az a mellény. Olyat nem lehet venni, így tényleg vagy magad csinálod, vagy... vagy esetleg a Wammy's House-beli énjét cp-zed, ahol még nem viselte azt. A szemüveget is el lehet készíteni saját kezűleg, igaz, nem tökéletes, de én elégedett voltam a sajátommal, mert sajnáltam volna rá 5000 Ft-ot - amennyiért ugye rendelni lehetett. Ha a hajformád megfelel Mattnek, szerintem az sem gáz, ha nincs parókád, mert bár én mindig is vörösnek képzeltem el (és úgy is cp-ztem), az eredeti, színezett változaton sötétbarna a haja. Igaz, ha szőke vagy, akkor tényleg nem ártana valami. (És igen, bocsánat, most abból indultam ki, hogy a legtöbb embernek barna a haja, ne haragudj. > <) Ha esetleg kíváncsi vagy ezzel kapcsolatban másra is, nyugodtan írj üzenetet. :)

Egyébként a Death Note-ból L lenne a legegyszerűbb minden szempontból, anyagilag sem megterhelő. ^^

A kérdés első felére válaszolva pedig, ha mindenképpen venni szeretnéd a cp-t, szerintem a hagyományos boltokban/turkálókban nézz körül, nagyon sok olyan cuccot találsz, ami akár csak egy kis átalakítással is tökéletes lenne bizonyos karakterekhez. Ha pedig extrább jelmezt szeretnél, abban sajnos nem tudok segíteni, mert én tényleg sajnálom a pénzt a rendelésre, így még sosem próbáltam, csak parókákat szoktam rendelni. Azt amúgy tényleg ebayről ajánlom, elég jó áron kapni szuper minőségű parókákat. :)

2014. júl. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettél nekem és azt hiszem hogy már csak a mellény és a paróka van hátra :P
2014. júl. 15. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!