Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nem vagyok fiatal 13 évesen a...

Nem vagyok fiatal 13 évesen a Mondoconhoz?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és imádom az animéket. Azt szeretném kérdezni, hogy most lehetőségem lenne menni a nyári mondoconra, de nem lennék-e túl fiatal? A mondoconon muszáj cosplayben megjelenni, mert szerintem már nem lenne időm csinálni. A barátnőmmel mennék. Az nem ciki ha a szüleink is jönnének velünk?

2014. jún. 22. 23:15
 1/7 anonim válasza:
Nem ciki.Az egyik barátnőm is volt ilyenen,az anyukájával.Ő is 13,és nem öltözött be.
2014. jún. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért lennél fiatal? Első Conomon anno 12 évesen vettem részt, mondjuk én személy szerint a szüleimmel biztosan nem mennék el.

De ha a tieid nem ellenzik akkor örülj neki hogy ilyen megértő szüleid vannak. Viszont sok olyan dolog van ott, ami után lehet nem fog nekik tetszeni hogy animéket nézel.


Cosplay pedig nem kötelező, egyszer sem voltam beöltözve az elmúlt...10 év alatt :)

2014. jún. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 walaakíí ***** válasza:

Én is annyi vagyok:D

és én 4 bnőmmel fogok cp-ezniC:

/az első Con-om lesz(:/

amúgy velünk is akarnak jönni a szüleim..csak mert a többieket nem engedik el felügyelet nélkül D:

de majd valahogy lerázzuk őket:D

2014. jún. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez a szülös rész nekem nem tetszene, mivel nem egyedül mész én a helyedben megpróbálnám lerázni öket.Nem hiszem, hogy látnának valami megbotránkoztatót(hacsak nem egy egy magukat már jól érzö csoport, vagy esetleg ecchi cp(bár ez ritka)), de azért csak jobb ha nincsenek ott mellettetek.Én srác vagyok, de anno elsö conra 14 évesen mentem, egyedül.Én egy ideje cp-zek, de a látogatók harmadán nincs cp, egy másik harmada meg színes hajat, esetleg valami olyat visel ami hasonlít egy karakterre(pl ruha színösszeállítása, stb)
2014. jún. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy fiatal, húgom is szokott jönni velem néha, ő most 13. De szoktam látni sokkal fiatalabbakat is, meg öregek is akadnak. Szóval teljesen mindegy, a lényeg hogy szeresd az animéket, mangákat. Ez nem korfüggő.

Cosplayben én sem mentem soha, mert nem szeretem a béna cosplayeket, én pedig nem tudnék olyan jót csinálni amivel meg lennék elégedve.

2014. jún. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagy fiatal hozzá! A con szerintem egy elég kortalan rendezvény.

Az én kishúgom 9 évesen jött velem először conra, ráadásul cosplayben. :)

2014. jún. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 12 éves vagyok, és nagyon jól éreztem magam az első Con rendezvényemen! Az idei MondoCon-ra is megyek, és nem muszáj a cosplay.

Egyáltalán nem ciki, ha a szüleiddel mész, én a nővéremmel és fogok útnak indulni. ^^

2014. jún. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!