Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudtok jó Cosplay ötletet a...

Karr kérdése:

Tudtok jó Cosplay ötletet a mostani nyári MondoCon-ra?

Figyelt kérdés

Ezen a nyáron lesz Július 19.-én a MondoCon Budapesten, és eddig nem nagyon van ötletem Cosplay-hez. Meg nem is nagyon vagyok jó benne ugyanis nincs sok időm jelmezeket gyártani. Még nem biztos, hogy elmegyek de ha igen addigra is szeretném tudni, hogy mi lesz. eddig ezek az Cosplay ötleteim vannak: Scout - Team Fortress 2, Postal Dude - Postal 2, DeadMau5 - DJ (de lehetetlen elkészíteni azt a maszkot venni meg nagyon drága :I, Saját karakter - (nem túl nagy cucc, full fekete + baseball sapka, két maszk az egyik papírból a másik a Maszk című filmből.

Ha van saját ötletetek kérlek szépen segítsetek nekem nagyon fontos lenne!! :) (Csak ne legyen nagyon bonyolult vagy Anime kérek szépen! )


2014. jún. 23. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Heló!


Szeritnem a Scout jó ötlet. egyedivé teheted, ha megpróbálnád az arcod vonásait kiemelni, mitnha képregényes lenne. Ha sikerül, nagyon ütne.


Egyébként nem lol-ozol véletlen? Abból sok kinézetet meg lehet csinálni ,elég egyszerűen.

2014. jún. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen eddig én is a Scout-ot tartottam a legjobb ötletnek. Nagyon jó ötletet is adtál hozzá, köszönöm!! :) Sajnos nem Lol-ozok de abból nem nagyon szeretnék jelmezt csinálni mert annyi a Lol Cosplay mint égen a csillag!
2014. jún. 23. 17:37
 3/3 anonim ***** válasza:
A legminimalistább cosplay ami eszembe jut az anime vonalom van mégpedig L a Death Note-ból. Videójátékos vonalon Pokémon tréner, serious sam, Duke Nukem.
2014. jún. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!