Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Lányok?! Lenne pár kérdésem a...

Lányok?! Lenne pár kérdésem a bulikkal kapcsolatban. Elég tapasztalatlan vagyok.

Figyelt kérdés

-ha a párotokkal mentek bulizni akk csak vele táncoltok?és hogy táncoltok vele?egész végig "simulósan"?(estleg linkelhetnétek is)

-sztetek gáz az ha egy csaj egyedül(tehát barátnők és pasi nélkül) táncol a diszkóban?


2009. dec. 24. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a pasimmal megyek, akkor általában a baráti körünk is ott van, szóval van hogy a barátnőimmel táncolok, a barátom a többi sráccal támasztja a pultot:) vagy tömegben együtt táncolunk mind, akkor van, hogy csak a kezem fogja, átkarol, ilyesmi, meg persze van, hogy ketten összebújva táncolunk. Amúgy egyedül én semmi pénzért nem mennék buliba, nem mert gáz, hanem mert sok a hülye, nem árt, ha van a közelben ismerős, aki tud segíteni, ha kell. De egyedül táncolni nem gáz (mondjuk addig, míg a többeik pihennek stb.), tapasztalatom szerint az a lány, aki egyedül táncol, egy idő után sosincs egyedül:D
2009. dec. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm h válaszoltál :)
2009. dec. 24. 16:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a barátommal megyek akkor általában nem csak ketten indulunk neki bulizni. Előfordul,hogy nem vagyunk együtt egész este,hanem kicsit elvegyülök a barátnőimmel ill. hagyom hogy ő is kicsit a barátaival legyen. Mikor együttvagyunk, táncolunk,általában bevetem az összes 'női csábításomat',az sosem árt:) Csatlakozom az előttem szólóhoz,én sem mennék egyedül bulizni a mai világban..
2009. dec. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :D
2009. dec. 26. 09:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!