Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PG 53-mal kapcsolatban kérdeze...

PG 53-mal kapcsolatban kérdezek, a buborékok megvoltak, olyat láttam, de tegnaptól egy nagy "sötét" foltot látok, buborék sehol benne, se a sötét részen, se azon kívül. Ez volna a páfrány? 1 hete használom, még tapasztalatlan vagyok.

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem sérült vagy maszatos a mikroszkóp ..a páfrányokat észre fogod venni, mert sok és sűrű páfrány levél lesz rajta..nézd meg a mikroszkóp tájékoztatójába a képet róla..vagy nézd meg ezt a linket ..az első képen ott van amit látni kell...nekem nem vált be amúgy több mint húsz napig volt páfrányos..én kidobtam..jobban hiszek a hőmérőnek..


[link]

2010. aug. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem ez a teszt nem jött be. sztem sokkal megbízhatóbbak az (vizeletből mérő) ovulációs tesztek
2010. aug. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem, az kosz. ha páfrányt látsz, azt egyértelműen fogod tudni, mert tényleg úgy néz ki, mint a páfrány. egyébként én is elraktam a fiókba:)
2010. aug. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi,hát én pedig tisztességesen megtakarítom minden használat előtt-után is.majdcsak belejövök.igazából csak kíváncsiságból vettem.2 spontán gyerekem van,csak érdekelt a működése.köszönöm!!!!
2010. aug. 16. 15:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy laza mozdulattal ki is dobhatod! Annyit ér véleményem szerint!
2010. aug. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem jött be. Olyan volt mintha nem lenne peteérésem. Sose mutatott páfrányt. Szerintem is az ovu tesztek megbízhatóbbak.
2010. aug. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!