Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » TylerOakley, TroyeSivan,...

TylerOakley, TroyeSivan, MarcusButler, CasparLee, ThatcerJoe, Pointlessvlog, Jacksgap, ShaneDawson, Our2ndlife, Kingsley, SawyerHartman, MirandaSings, Pewdiepie, KSI, Danisnotonfire, AmazingPhil, DailyGrace Ismertitek őket vagy más youtubereket?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból,hogy a magyarok szoktak-e nézni youtubereket :p .. én ezeket ismerem : Tyler Oakley , Troye Sivan ,Marcus Butler,Caspar Lee,Thatcer Joe ,Pointless vlog,Jacksgap,Zoella,Shane Dawson,Our2ndlife,Kingsley,Sawyer Hartman,Tanya Burr,Miranda Sings , Mamrie Hart,Pewdiepie,Janoskians,KSI,Connor Franta,Danisnotonfire,Amazing Phil,Jim chapman,Lush,Daily Grace ,Ricky Dillon,Kian Lawley meg még párat , csak nekik most nem jut eszembe a nevük :p

2014. márc. 10. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

FELSOROLTAD AZ ÖSSZES KEDVENCEMET

Amúgy igen, ismerem őket lol.

Tyler, Troye, PewDie, Marzia, O2L, Jacksgap, Shane, Alfie, Caspar, Dan & Phil, Grace, Zoe, Joe, Janoskians, Jim, jaj mindegyiküket imádom :)

2014. márc. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
troyeeeeeee <3333333
2014. ápr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Smosh, FineBros?:)
2014. máj. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: két kedvencem!
2014. máj. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
GloZell???
2014. máj. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Glozell vicces XDDDDD főleg az 1d-s reakcióvideó
2014. máj. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Ricky Dillon kedvencem <3 (hallottátok az új számát??(Ignite)) többiekt is nagyon imáádom (mindenkit akit felsorolál kivéve miranda sings)
2015. jan. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Dan...hát örök szerelem a srác:D Fekete ruhák, tumblr, London, sötét haj..minden ami kell.
2015. júl. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Utolsó, én is így érzek...:DDD imádom <3
2015. okt. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

az első 7-et nézem,követem,figyelem és szeretem :D

De egészítsük ki, Jim Chapmannel és Morecasperrel is !

De az tűnt fel.. hogy ezek a srácok..majdnem mindegyike 2/3 ezüst gyűrűt és karkötőt hordanak... ez a baráti kötelék, vagy mi ?:D

2016. jan. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!