Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Alföldi Róbert és Murányi...

Alföldi Róbert és Murányi Tünde valamikor régen tényleg együtt voltak?

Figyelt kérdés
Csak valahol azt olvastam hogy igen,és elgondolkodtam rajta!Amúgy miért mentek végül szét,már ha tényleg együtt voltak?Bocsi ha nagyon hülye a kérdés!!!
2014. márc. 10. 18:58
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
Nekem van egy önmagát biszexnek mondó lány ismerősöm,akinél ez a dolog annyiban merül ki,hogy megnézi a jó csajokat,tetszik neki,de életébe nem volt még csajjal,se párkapcsolatban,se szexuális úton.De ettől függetlenül tényleg van olyan ember,aki mindkét nemmel együtt van,"szexelnek",stb. Robika szerintem régen is homo volt,csak nem merte felvállalni,így lányokkal is összejött.Vagy tényleg biszex.Ezt csak ő tudja.Mindenesetre régebben homonak nézett ki,akkor csajjal volt,most heteronak néz ki(szóval nem "sugárzik" belőle a melegség,értitek,tehát nem látszik elsőre,hogy homo)és állítólag pasival van.
2014. aug. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen ismerem Robit. Nincs senkije, egyedül él évek óta.
2014. aug. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg nem az a típus, aki nem mer felvállalni valamit vagy valakit. Akik ismerik személyesen, ismerik az előző párjait is, soha nem titkolta őket. Csak a média felé. Teljesen érthető, hogy védi a magánéletét, azt a keveset, ami van neki. És ebből a szempontból (is) lényegtelen a szexuális orientációja.


Az emberek többsége a Blikkből és egyéb magas színvonalú újságokból tájékozódik. És igen, mindenki tudja, hogy a kérdések sem igazak benne, mégis Szentírásnak veszik. Egészségükre.


A kérdésre válaszolva: 4 évig élt együtt Murányi Tündével. Miután szakítottak, Robi megrendezte az első darabját, a Trisztán és Izoldát. Ekkor jött össze Tünde és Kálid Artúr, az idősebbik fiuknak pedig Robi lett a keresztapja.

2014. aug. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Ezt egy riportban találtam, az egyik színházi oldalon:


riporter: Emlegeti, hogy volt egy halálos szerelme, csak önök nem haltak meg. Ki a hibás, hogy vége lett?


Alföldi Róbert: Azt hiszem én. Ezért rendeztem meg öt éve a Trisztán és Izoldát. Murányi Tündével mi négy évig együtt éltünk. Két évig el is tiltottak minket egymástól a főiskolán, szakmai értelemben, mert folyamatosan egymással csináltuk a gyakorlatokat. Én a szerelmeimet mindvégig szeretem. Azért nem állok velük szóba, mert mindig fáj, akár engem hagytak el, akár fordítva. Csak a Murányival ezt nem lehetett, mert évekig együtt játszottunk.

2014. szept. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
71%

Érdekes,hogy néhány ember nem tudja elhinni,hogy létezik biszexuális ember.. elég sok van. Egyre több a meleg férfi ezt el kell fogadni ,ha tetszik ,ha nem. Senkinek nincs joga efölött ítélkezni.

Egyébként a legtöbben hetroként kezdik,és nem azért mert elnyomják a vágyaikat. Egyszerűen változunk az évek során bármennyire is hihetetlen . Régen nem szerettem a paradicsomot ma az a kedvenc zöldségem..

2014. dec. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%

nos ez így tényleg hihetetlen :)

a nagy frász kezdi mindenki heteróként ... inkább úgy fogalmaznék h addig próbál a felszínnek megfelelni, aztán eljön az életében egy pont, amikor azt mondja, h na ok, ezt így nem bírom tovább, és lám "meleg lesz", azaz egyszerűen csak beismeri akár magának is. (tudok olyan esetet is, amikor a fiatal srác nagyon oda volt a fiúkért, de hát kis helyen lakott, a szülei ki akarták rakni otthonról stb, na így aztán magára erőltette a heteró életet, de még szexuális viszonyt is képes volt folytatni lánnyal, pedig saját bevallása szerint is borzalmas volt. Aztán mi lett a vége? Ez ment így kb 2 évig, majd egy szép napon felakasztotta magát..

Ezzel is csak annyit akarok érzékeltetni, hogy valakiben vagy ott van mélyen a vágy vagy nincs, ez nem olyan dolog, ami "kifejlődik" az évek alatt ... elég izgi elmélet lenne :)

A bisexualitásról pedig nagyon megoszlanak a vélemények, persze egyszerűbb beszprítani mindenkit valamelyikbe a 3 kategória közül, de a haladóbb pszichológiai irányzatok már ennél jóval színesebb és rugalmasabb jelenségeket ismernek, és pl a bisexualitást kapásból ki is zárják (mellesleg saját sokszoros tapasztalatom is az h olyan nincs, max a felszínen, amolyan színjátékként, mert azt könnyebben elfogadja a társadalom).

2014. dec. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Nem írtam azt,hogy mindenki hetroként kezdi,azt írtam a legtöbben. Én meg olyat ismerek (legjobb barátom) aki hetero volt kezdetben,de szegénynek elég vékony hangja volt fiatal korában ezért a társai kinevették (b*z*zták). Ráadásul az anyja úgy nevelte kb mint egy kislányt,főzni,takarítani kellett,hugicára vigyázni ,babázni vele stbstb. Szegény srác ráadásul nem is néz ki valami jól,tehát amikor középsuliba került még durvább atrocitások érték. Így lányokkal kezdett barátkozni,mert a fiúk melegnek hitték és bántották ezzel. Teltek az évek ,lelki törések stb és a végén egy férfi adott neki kedvességet ,akkor gondolkodott el rajta,hogy mi lenne,ha ő pasikkal ismerkedne ezentúl? És így szép lassan ,de ma már végérvényesen meleg.

Azóta hihetetlenül sok meleg barátja van,és egy másik közelálló pasi is hasonló sztorival van. Persze vannak kivételek is,de amúgy nem okolom őket én is meleg lennék,ha pasi lennék :D

2014. dec. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

azért ez elég kivételes eset ... én is ismerek olyan fiút, aki még szereti is a házimunkát, főzni meg végképp, és aztán olyan nőfaló már 17 éves létére, hogy csak lesek, mit művel, mert naponta más csajt hoz haza.

hidd el, egy egyénben vagy benne van az ösztönös hajlam vagy nincs, ez nem környezeti ráhatás kérdése.

2014. dec. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!