Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Alföldi Róbert és Murányi...

Alföldi Róbert és Murányi Tünde valamikor régen tényleg együtt voltak?

Figyelt kérdés
Csak valahol azt olvastam hogy igen,és elgondolkodtam rajta!Amúgy miért mentek végül szét,már ha tényleg együtt voltak?Bocsi ha nagyon hülye a kérdés!!!
2014. márc. 10. 18:58
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti én tisztában vagyok a fogalmakkal.


De nem csak ezzel,sok fogalommal nincsenek sokan tisztában.

Az iskolában ezt is tanítani kellene,egészségtan vagy társadalomismeret órán,mert fontos.

Hogy már a gyerekek is megértsék,hogy mi mit jelent.Így felnőttként nem fognak furcsán nézni,és nem lesznek tudatlanok.

Ez a mentális egészséghez tartozik,hogy minden ember megismerje a világot,azt,hogy milyen.Milyen emberekkel alkot közösséget,stb.

2014. márc. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
54%

Amúgy szerintem is csak kamu kapcsolat lehetett.Bár lehet a csaj nem tudta.20 évvel ezelőtt még nem volt olyan könnyű vállalni.

Nem tudom,hogy mennyire igaz-e az,hogy valakinek megváltozik az orientációja felnőttként.Szerintem ez már a olyan 10-12 éves kor körül realizálódik.

Akik meg 20-30 felett "változnak meg" ők szerintem mindig is azok voltak,csak az a kérdés,hogy mennyire fojtották el.Szerencsére ő nem esett abba a hibába,hogy teherbe volna egy nőt és létre jött volna egy diszfunkcionális család.

2014. márc. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
54%
persze, ez így van, de sokan képesek ám akár 50 éves korukig is fojtogatni, aztán meg hirtelen kitör a botrány, mikor anyuka megtudja otthon, hogy férjuram nem maszekolni jár este, hanem egy kissráchoz ... ohh ismerek ilyet is, és kemény egy helyzet, de hát hajrá a képmutatás.
2014. márc. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
67%
Egyuttvoltak!!4evig!es nemér szidni arobit apilyenekkel:"nem hiszem hogy Alfoldinek valaha mpbarmi koze is lett volna egy nő nemu lenyhez" nagy parasztsag!!!
2014. ápr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
54%

Nem tök mindegy?Az igazságot csak ő tudja biztosan.

És tök lényegtelen is szerintem.

2014. ápr. 7. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%
sztem ezzel senki e bántja a Robit, és sztem inkább az a parasztság h miért kell kitalálni róla ilyen zöldségeket h csajhoz bármikor is volt köze, amikor a napnál is világosabb mindenki számára h Robinál melegebb hímneműt még nem láttam (és ezt nem bántásból írom, hanem mert egyszerűen idegesít ez a kápráztatás és néphülyítés vagy ha egyik se, akkor az ostobaság ... )
2014. ápr. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
lehet h meleg!(szerintem bisex..mind1) de akkor is a heti hetesben is meselte utalt,celzot ra h egy csajjal volt egyutt meg regebben..nem azt mondom h most csajjal van hanem h azert gonoszsag olyat allitani rola h sose volt csajjal
2014. ápr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, az a fogalom mond-e valakinek valamit, hogy biszexuális...

Igen, évekig együtt volt a Murányi Tündével. Nem ő volt az egyetlen barátnője...


Az, hogy kiről mi sugárzik, elég hülye érv. Vannak olyan melegek, akikről meg nem mondanád, hogy az, pedig életében nem volt még nővel.

Robi nyilván nem ezekhez tartozik. Igen, látszik rajta, és igen, biszexuális.

2014. aug. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Utolsó a heterók 90%-a azt hiszi,hogy biszex az vmi mese:d

Kb.


Meg minden emberről azt hiszik,hogy heteró,mert nem tangában megy végig a fél városon,kb:)

2014. aug. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%

mert mese is! szal jól hiszik. nálunk nem sok tanulmány és kutatás van erről de nyugati pszichológiában már régóta röhögnek ezen a bisex kifejezésen, mert rájöttek h ilyen nem létezik. saját tapasztalatom ezt csak megerősíti. az eddig magukat bisexnek mondók akiket ismertem, hát hogy is mondjam, azt ő elgondolásuk szerint azok voltak, de csajt életükben se láttak. amolyan önámításnak lehet ezt felfogni, semmi másnak.

az meg ettől független dolog h Robikára még ha létezne se igazán lehetne ráhúzni ezt a jelzőt :) elég abszurd egy gondolat h Robika + egy csaj :D jajjjajjjj

2014. aug. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!