Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Alföldi Róbert és Murányi...

Alföldi Róbert és Murányi Tünde valamikor régen tényleg együtt voltak?

Figyelt kérdés
Csak valahol azt olvastam hogy igen,és elgondolkodtam rajta!Amúgy miért mentek végül szét,már ha tényleg együtt voltak?Bocsi ha nagyon hülye a kérdés!!!
2014. márc. 10. 18:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. márc. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
21%

hát ez tényleg nagyon hülye kérdés :)

esetleg nem láttad még Alföldit? hát olyan meleg mint a ház, és én nem hiszem h bármikor is heteró lett volna ...

2014. márc. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%
Igen főiskolás korukban. Akkor ők voltak a fiatal 'sztár' színész pár.
2014. márc. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de mivel akkor még nem volt ilyen szinten ismert egyikük sem és nem volt ennyire nyomva a sajtóban, ezért olvasni már nem nagyon lehet róla. A legtöbben, akik most buz#izzák az oldalon, még nem is éltek akkor és nem tudják. Attól még nem változtat a melegségén, más homoszexuális férfiaknak is volt már barátnőjük, amikor még nem találták önmagukat. (pl.: Elton John még feleségül is vett egy nőt, pedig nála melegebb férfi is kevés van) Amúgy meg semmi közünk a magánéletéhez, talán ezért nem is nagyon beszél róla. Művész és nem bulvárhős, még ha provokatív rendezései próbálják is azzá tenni.
2014. márc. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
45%

bírom ezt a "provokatív" jelzőt bármely kérdésre, amely kicsit is nem stimmel a hatalmas "nemzeti konzervatív" állásponttal.


Egyébként a melegség miért lenne már magánélet?

A heteroszexualitás is magánélet? de most tényleg? Még sose fogta meg a hímnemű a nőnemű kezét az utcán vagy sose mentek együtt baráti társaságba? Vagy stb stb stb ?

Egyszerűen sose értem ezt a "magánügy" beszólásokat, ugyanis csak egy kicsit kéne gondolkodni ahhoz, hogy mennyire NEM AZ! de cáfoljatok meg ... kérlek!

2014. márc. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
33%

nana!

"más homoszexuális férfiaknak is volt már barátnőjük, amikor még nem találták önmagukat."


azért ez így egészében nem igaz ...

Legtöbbször arról van szó, hogy a külvilág felé tartanak egy álbarátnőt, ennyi. Aztán csak idő és helyzet és körülmények kérdése, hogy éppen mikor hagyja nyilvánosabban is kiderülni.

2014. márc. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
78%
Állítólag igen.Azt hiszem valahol ezen az oldalon olvastam róla,igen.Alföldi nemi identitása meg szerintem nem a kérdéshez tartozik,bár szerintem is a saját csapatában játszik,de ez magánvélemény,nem ismeri szerintem a válaszadók közül senki.
2014. márc. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó a nemi identitás nem a szexuális orientáció szinonimája.Sokan szeretik így használni,mert szépen hangzik.

De a két fogalom nem ugyanazt jelenti.

A nemi identitásukat illetően eltérőek a transzneműek.

A heterók és melegek nemi identitása ugyanaz,jól érzik magukat abban a testben,amibe születtek.

ne keverjük a fogalmakat.

2014. márc. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%

Hát ne keverjük, de utolsó, aztán te is azt teszed :)

naná nem ugyanaz a nemi identitás és az orientáció, de sajnos nem azért használják, mert "jobban hangzik", hanem mert oly mértékű a sötétség a nagy átlag fejében, hogy azt egy értelmesebb ember elképzelni se tudja.

De szal a nemi identitás az adott egyed ÖNAZONOSSÁGÁT jelenti, amit leegyszerűsíthetnék úgy is, hogy identitása, saját maga egyáltalán nem kérdés számára, és még csak nem is egy homály, hanem tisztában van nemi szerepével, ép a személyisége (és sajnos ezt is kevesekről mondhatjuk el).

Az orientáció baromira más, de nem tudom megérteni, mit nem lehet ezen felfogni sokaknak, hiszen maga a szó hordozza a jelentést. "Irányultság", ha a szó szerinti visszaadásnál maradunk, de bővebben azért ez nem szorítkozik a "nemi" kérdésekre természetesen.

Bááár habár .... mit is akarok, amikor egy "kedves" praktizáló pszichiáter kollegának hosszas felvilágosítást kellett tartanom arról, mi a különbség meleg és transzszex között, és nem igazán fogta fel, ahogy levettem. Úgyhogy én már régóta nem is próbálkozok a felvilágosítással, csak mégis durvának tartom, hogy nálunk ezzel a sötétséggel valahogy mindenki tök jól elvan :( de most nem?

2014. márc. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
14%
egyébként ne poénkodjatok már, ki az, aki komolyan elhiszi, hogy Alföldinek bármikor is lehetett köze nőnemű személyhez?
2014. márc. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!