Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Felveszel egy stoppost? Miért...

Felveszel egy stoppost? Miért NEM?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 03:40
1 2
 11/16 anonim válasza:
én simán!
2009. dec. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
Igazából én nem mernék stoppolni... Bátyám egyszer stoppal kiment amszterdamba és még őt is fel akarták szedni páran, fiú létére. /Mondjuk utólag derült ki, hogy pont valami nagy melegfelvonulás volt akkor, amiről nem tudott:DD /
2009. dec. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
74%

Sziasztok!

Főleg szánalmas és önző emberi tulajdonságok derülnek ki a válaszokból, de már a kérdés feltevése is gáz. Milyen szar lehet úgy élni, hogy mindentől fostok! Ne csodálkozzatok, ha majd egy szörnyű helyzetben (baleset, stb) nektek sem segítenek! Képzeld el, hogy lerobbansz valahol a kocsiddal és muszáj eljutnod egy segélypontig, vagy benzinkútig. Ott állsz és elkezdesz stoppolni.

Én - nem vagyok túl fiatal - már 20 éve stoppolok országon beleül és kívül. Férjemmel keresztülstoppoltuk Európát. Van olyan, hogy a kisfiammal megyek, mert pl. a férjem megy el a kocsinkkal és pl. különórára kell menni a másik településre, vagy Pestre hangversenyre. Vannak olyan, rövidebb útszakaszok, ahol nem igazán tudnának elvinni a kukoricásba, tehát biztonságosnak mondható. Erdélyben, pl. láttam, hogy az öreg nénik a másik faluba kosárral stoppolnak át a piacra. És rengeteg ember áll az út szélén, mert régről megszokták, amikor még kevés kocsi és benzinkút volt. A STOPPOLÁS EGY UTAZÁSI FORMA! Nem a fiatal lányok felszedéséről szól! Szerencsére még vannak normálisan, emberi módon gondolkodó autósok, akik megnézik, hogy kinek, de megállnak! Ha én megyek kocsival, én is megállok, ha rendezett, normális ember teszi ki a kezét az út mellet. Mivel nő vagyok, több férfit egyszerre azért nem veszek fel. Engem legtöbbször nagyon jó fej emberek vesznek fel, némelyikkel meg is barátkoztam, lett így egy barátnőm is.

Sokkal veszélyesebb, általánosan elfogadott dolog van, pl. az internetes tárkeresés.

2009. dec. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
66%

én nem vennék fel egyet se:

mi van ha gyilkos?

pedofil?

2009. dec. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%

PedofilXD

Ha már van jogosítványod mitakarna tőled a pedofil?

Én símán felvennék stoppost.

Volt barátommal mikor lekéstük a buszt, kénytelenek voltunk átstoppolni oda, ahonnan a csatlakozás ment..

2009. dec. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Évek óta stoppolok, és soha semmi bajom nem származott ebből. Barátnőmmel is egy nyáron felmentünk a Bükkbe autóstoppal, és tökjó fej emberek álltak meg.

Sztem megéri stoppolni, mert rendes emberekkel lehet találkozni. Azok meg, akik előítéletekkel írnak ide, azok e vannak punnyadva, vagy nagyon fiatalok.

Persze óvatosnak kell lenni, de a cigók a vonaton is kirabolhatnak, az utcán sétálva is lekaphatnak a lábadról... stb.

Aki szeret ismerkedni, és szeret ingyen utazni az próbálja ki!

2010. dec. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!