Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Felveszel egy stoppost? Miért...

Felveszel egy stoppost? Miért NEM?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 03:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ritkán találkozok stoppossal, de nem venném fel. Sőt az emberek nagy része nem venné fel, bizalmatlanság ennyi....

De szerintem a stopposoknak is ugyan ilyen bizalmatlannak kéne lenniük, hogy kihez ülnek be... Én nem stoppolnék.

2009. dec. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%

Egyszer volt a fókuszban 1 riport erről,h a csinos nőnek 10 perc alatt megálltak,a kövér nőnek meg 1 óra alatt sem.:(

1ik 17éves lány ismerősöm buliból stoppozott, + is akarták erőszakolni,de szerencsére tudta kezelni a helyzetet!

2009. dec. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag veszélyesebb stopposnak lenni, mint stoppost felvenni.

Én már stoppoltam (nem egyedül és nem egy alkalommal), de mindig rendes emberek vettek fel. Én még így sem vennék fel stoppost, annyi őrült rohangál manapság a utcákon, jelen esetben utakon, hogy nem lehet tudni, mikor akadsz össze egy baltás gyilkossal.

2009. dec. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem mert láttam a Galaxisi Útikalauz Stopposoknak című filmet xD
2009. dec. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

07:29 az durva. és mégis hogy kezelt egy ilyen helyzetet? ez érdekelne


11:04 - honnan tudnám letölteni azt a filmet?

2009. dec. 12. 15:38
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
apumék egyszer felvettem két embert, akik akkor szabadultak a börtönből (emberölésért ültek)
2009. dec. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%

Én stoppoltam egyszer barátnőmmel, hazafelé egy buliból, nem kellett sok jött egy autó csak ennyit kérdezett "Mennyi?" Elküldtük a fenébe, felhívtuk a páromat, hogy jöjjön értünk és soha többé nem stoppoltunk:))

Szerintem veszélyes dolog ez, senkinek nem ajánlom!!!!

2009. dec. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%

én már számtalanszor stoppoltam,külföldön is.. pont két hete is..:)engem mindig rendes,kedves emberek vettek fel.szerencsére..

persze megvan a veszélye ennek is de ha vki nem szimpi nem ülsz be...azért velem még soha nem fordult elő hogy bántani akartak volna vagy "útszélinek" néztek volna..pedig fiatal lány vagyok...bár én nem vezetek de sztem felvenném az embereket...persze vannak kivételek...baltás gyilkos meg hasonlók..:D

2009. dec. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik tanárom mesélte, hogy mikor huszonéves volt stoppal ment ki Franciaországa és azzal is jött viszza. Állítólag mindenki tök rendes volt, még kaját is adtak neki mindig és nem akartak vele kikezdeni (pedig nő).
2009. dec. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Előbb ellenőrzöm, hogy ki van-e biztosítva az Uzi a kesztyűtartóban...


Viccet félretéve: nem vezetek, nincs még jogsim. De ha lesz, akkor erősen meggondolom. Mindenesetre amúgy is hordanék a kesztyűtartóban valami szúró-vágó eszközt (praktikus is, ha szerelni kell, meg ugye a közbiztonság az 0), azt készenlétbe helyezem. Jah, és míg be nem szál láb a gázpedál felett, motor túráztatva, hogy bármikor tudjak gyors rajtot venni, ha rosszul alakulnak a dolgok.

2009. dec. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!