Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Felveszel olyan ruhafelet,...

Felveszel olyan ruhafelet, ami nem all jol neked, vagy a tested bizonyos hibait kihangsulyozza?

Figyelt kérdés

Most itt gondolok pl arra, amikor aranytalan, derekban vastag, uszogumis lanyok szuk csipofarmert huznak rovid poloval es konkretan kibuggyan az, ami egy masik nadragban lehet, hogy alig latszana.

Vagy pl ertem en, hogy divat a picike rovidnadrag, de pont tegnapelott setalt el elottem egy max 18 eves lany (egyebkent vekony volt) bugyinagysagu farmer rovidnaciban es olyan narancsboros volt, amilyet meg szinte nem is lattam. Szo szerint nadragtol szinte terdhajlatig egyben messzirol lathato naracsbor volt az egesz combja.

OK, megertenem, ha epp a hoseg miatt valasztotta volna ezt, de nem hinnem, mert aznap huvos volt es egesz nap szitalt az eso. Tehat nem a kenyszer vitte ra.

De idesorolnam azt is, amikor valaki divatos magassarku cipot huz es esetlenul jar benne.


Te csinalsz ilyet?

Nem zavar?


Nem a tobbi ember miatt, hanem sajat magad miatt.


2011. aug. 6. 22:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre senki nem fog igent írni. Ki az aki bevallja, hogy igen szar.ul áll a kedvenc gatyám ronda vagyok benne de felveszem? :)
2011. aug. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ez teny, igazad van, koszonom, hogy irtal.

De hatha lesz megis valaki, aki leirja a miertjet. :)


Vagy aki nem igy van ezzel, mit peldaul te, esetleg van tipped arra, hogy miert csinaljak?

Divat miatt? Vagy nem latjak, hogy elonytelen? Esetleg baratnok "gyozik" meg arrol oket, hogy az pedig jol all? Stb.

2011. aug. 6. 22:59
 3/13 anonim ***** válasza:
Talán határeset, de van egy műtéti heg a combomon, de ennek ellenére felveszek fürdőruhát, hogy néha úszhassak azért, a vízből kiérve azonban azonnal eltakarom. Zavar, de a vízben senki nem látja, és csak pár másodpercig látható, ahogy bemegyek a vízbe, illetve kijövök.
2011. aug. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ah nem, abszolut nem errol van szo!

Ez teljesen mas dolog. Egy heg ossze nem hasonlithato egy nem ledolgozott uszogumival, vagy egy (feltehetoen egeszsegtelen etkezes es nulla sport miatti) durva narancsborrel.

Sot, pl 30-40 eves csinos nokon is mar gyakori a sepruvena, vagy visszer, meg azt sem sorolnam ilyen jellegu hibanak, mert nem feltetlenul tehet rola, inkabb a hormonok es a gyengebb erek.

2011. aug. 6. 23:07
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2011. aug. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

valami hasonló kérdést én is fel akartam tenni ma, de ez nemcsak most fordul elő

én is láttam, hogy csípőnacikat vesznek fel olyan lányok akiken van felesleg, de az övet még jól rá is húzzák

én nem értem az ilyet, igaz, hogy magát mindenki másképp látja, na de ennyire

csípőnacit én is felveszek pedig a csípőm széles, de úgy gondolom egyáltalán nem vészes és nem hangsúlyozza ki

2011. aug. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
én rettenetesen kritikus vagyok magammal. ami nagyon nem jó mert ducinak látom magam pedig XS-es a méretem és egy szoknyát nem tudok nyugodtan felvenni mert túl vastagnak látom a lábam. :S szóval én már a ló túloldala vagyok sajna. amúgy másokat is kritikus szemmel nézek de egyben csodálom is őket mikor duci vagy kövér lányok miniben vagy shortban feszítenek és szemmel láthatóan nem érdekli őket hogy túlsúlyosak ,jól érzik magukat.
2011. aug. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok és minden igaz amit írtál,mármint valakinek rossz az ízlése, valaki meg csak azt nézi mi a divat, stb. :)
2011. aug. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tudtom ellenére lehetséges, hogy előfordul.
2011. aug. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik barátnőm ducisabb, de mindig a legújabb divatos ruhákban van, azért mert ő ezzel szeretné kompenzálni hogy nem vékony. Igaz ő a csípő nacihoz is vastag övet vesz fel ami nem engedi hogy kibuggyanjon az aminek nem kéne, meg ő megtalálja minden divatos ruhadarabból azt, ami jól áll neki. :)
2011. aug. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!