Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kikészíted este amit másnap...

Kikészíted este amit másnap felveszel?

Figyelt kérdés
mennyire ceremónia ez? mire figyelsz, színre fazonra? mintára?
2009. jún. 3. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
igen, különben reggel sosem készülnék elXD esti híradóba bemondják az időt, ehhez végigfuttatom magamban, h milyen meleg/lenge cucc kell, mi tiszta, mi volt rajtam rég, és előszedem lefekvés előtt a másnapi naci/felső/cipő/ékszerek-ből álló összepasszolós szerelésemet, amit reggel csak felkapok, kis smink + haj igazítás és kész is vagyok:D
2009. jún. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

fú nállam ez már beteges. ha nincs mega másnapi cuccom, akkor addig nemtudok elaludni. színre is figyelek, meg a másnapra várható időjárásra, frizurára, meg a kiegészítőkre. a parfümöta reggeli kedvem dönti el. figyelj, hogya körömlakkod menjen a ruhádhoz. pl. rózsaszín körmökhöz piros felsőt fel ne vegyél :P


puszi

2009. jún. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mindig reggel döntöm el milyen aznap a hangulatom, és annak megfelelően választok ruhát. De figyelek hogy a színek összepasszoljanak, és ha van rajtam egy mintás darab akkor ügyelek, hogy más ne legyen mintás, mert csúnyán ütni tudja egymást.
2009. jún. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Háát én egyáltalán nem vagyok ilyen "bekészítőselőremegtervezős" típus.:)Én reggel felkelek,aztán az első gönc ami a kezembe akad,azt felveszem.Ilyenkor még félig alszok,ezért néha elég furin is szoktam kinézni.:)De én inkább a hajamra vagyok háklis.Azt fél órán keresztül vasalgatom,fésülgetem,és még a kapuból is képes vagyok visszajönni,h megnézzem:)
2009. jún. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem készítem ki, pedig lehet nem ártana.

De nekem mindig aznap (indulás előtt) dől el, hogy mi szerint öltözködök.

Sosem tudom előre, hogy milyen lesz a sminkem, a hajam, a ruhám, a cipőm, semmit. A reggeli hangulatomtól függ, minden, így felesleges kikészíteni, mert én úgyse azt veszem fel :)

2009. jún. 4. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem szoktam kikészíteni, pillanatok alatt eldöntöm otthon, hogy aznap milyen ruhához van kedvem. Ha tehetem mindig farmerban járok, és egyszínű kis trikókban, pulcsikban. Viszont cipő mániás vagyok, annak mindig passzolnia kell a felsőmhöz :)Sminkelni, hajat szárítani, körmöt festeni nem szoktam.
2009. jún. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

megnézem a neten hogy milyen időnk lesz, aztán megnézem mi tiszta és mi passzolna egymáshoz, de ha naon fáradt vok este akkor ez elmarad, és kapkodhatok reggel :S

17 éves srác.

2009. jún. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

SZia!


Nem tudom ezt megcsinálni, próbáltam már ,de volt amikor már reggel nem volt kedvem ahhoz a ruhához, amit este kiettem, és kezdhettem mindent előre :S ! Ezért reggel felkelek inkább hamarabb, bár mostanában már nem nagyon megyek sehva reggel, na persze amikor dolgozni megyek kiteszem ,mert abból nem csinálok problémát, de amíg suliba jártam nagyon nem volt mindegy :) ! Van amikor hipp-hopp felöltözöm ez a ritkább aztán meg van, amikor kész , annyira felidegel, hogy elmege a kedvem a sétától vagy bármitől :) ! Ez van :) ! Szegény párom jól bírja!

2009. jún. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen kikészítem minden este a ruhámat a kiegészítőket, a kajámat is megcsinálom meg innit is rakok el:) ez nekem minden esti ceremónia:) olyat pakolok ki amilyen kedvem van este ..meg hogy másnap milyen idő lesz -várhatóan:)
2009. jún. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én sinte minderre figyelek,amit felveszek,hogy a színek ne üssenek el.Még este kikészítem reggelre az egész cuccot,amit felveszek,hogy semmit ne haggyak ki.Reggel már nem lenne rá időm.A fazon is soka számít,ha egy szűkebb nadrágot veszek fel,pl, csőgatyát,akkor nem veszek hozzá egy tök lenge,kinyúlt polót,hogy ne nézzek úgy ki,mint valami ágrólszakadt. xD Ajánlom neked is,hogy mindig figyelj arra,hogy mit mivel veszel fel.Nekem van egy tök vad zöldalmaszínű cipőm,és egyszerűen nincs olyan színű felsőm.A piacom vettem 500ft-ért egy jó pólót hozzá,és tökre passzolnak egymáshoz.Ja és a vásárlásnak megfelelelően,nemkell a legdrágább üzletekben vásárolnod,a közeli piacon ugyanazokat megkaphatod szinte a fele áron!!!!!!Hihetetlen de igaz.Persze néhány cuccom nekem is márkás boldból van,na de ez belefér néha-néha.Rem. segítettem. Szia
2009. jún. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!