Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem gáz ha egy idegent felvesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gáz ha egy idegent felveszel msnre? (20F)

Figyelt kérdés
Van egy fiatalabb csaj akivel már évek óta nem tárgyaltam és már régen nem is láttam. Szeretném most már jobban megismerni. Mire gondolhat ha észreveszi, hogy bejelöltem? És egyáltalán, nem gáz?
2010. febr. 21. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
mondjuk ne bejelöld hanem szedd össze a legmagasabb szintű intelligenciádat és próbálj meg összedobni egy kettő soros értelmes levelet hogy ki vagy és mit akarsz. rögtön nem lesz gáz az msn. szánalmas ez a gyávaság ami a mai pasikban van, mitől féltek? és ha visszautasít? ohh bumm, majd lesz másik ki nem szarja le. ez pont olyan mint a diszkóban a csaj mögé sunyizás, szemből támadjatok ne hátulról.
2010. febr. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nem gáz egyáltalán,sőőt lehet h még örülne is neki

am megkérdezhetem h melyik városba laksz??:)

2010. febr. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Debrecen??
2010. febr. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Dunántúl
2010. febr. 22. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!