Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Felveszel olyan ruhafelet,...

Felveszel olyan ruhafelet, ami nem all jol neked, vagy a tested bizonyos hibait kihangsulyozza?

Figyelt kérdés

Most itt gondolok pl arra, amikor aranytalan, derekban vastag, uszogumis lanyok szuk csipofarmert huznak rovid poloval es konkretan kibuggyan az, ami egy masik nadragban lehet, hogy alig latszana.

Vagy pl ertem en, hogy divat a picike rovidnadrag, de pont tegnapelott setalt el elottem egy max 18 eves lany (egyebkent vekony volt) bugyinagysagu farmer rovidnaciban es olyan narancsboros volt, amilyet meg szinte nem is lattam. Szo szerint nadragtol szinte terdhajlatig egyben messzirol lathato naracsbor volt az egesz combja.

OK, megertenem, ha epp a hoseg miatt valasztotta volna ezt, de nem hinnem, mert aznap huvos volt es egesz nap szitalt az eso. Tehat nem a kenyszer vitte ra.

De idesorolnam azt is, amikor valaki divatos magassarku cipot huz es esetlenul jar benne.


Te csinalsz ilyet?

Nem zavar?


Nem a tobbi ember miatt, hanem sajat magad miatt.


2011. aug. 6. 22:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Vannak mélyen kivágott felsőim, de mellem nincs hozzá.

Hordok magassarkút (igyekszem normálisan menni benne, de mivel laposban is ki tud fordulni a lábam, ez nem mindig jön össze), csőnadrágot, és tunikát miközben magas vagyok és vékony, tudom, hogy ezek nyújtanak még rajtam de szeretem őket. Az magassarkúban lévő esetlenségem igen zavar,de nem olyan magas a sarkuk és nem is tűsarkúak, és pántosak is tehát mindent elkövetek, hogy ne bukjak fel, de előfordul néha, de már csak nevetek rajta.

2011. aug. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
tegnap vásárolni voltam és felvettem egy térdnadrágot, közben meg sebes a lábam, mert lehorzsoltam. de nem izgatott, hogy mások ezért "megnézik" a lábam :P
2011. aug. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Én a Párommal szoktam csak vásárolni, egyszerűen bárki mással megyek, nem egyezik a méret, és Ő sajnos nem mindig ér rá. Éppenséggel van egy 3-4 centi feleslegem, amit épp igyekszek leadni, de nekem nincs másik nadrágom, ezért veszem fel a csípőnadrágom. Rá is húzok az övvel, mert anélkül viszont lecsúszik a hátsómról. Ezenkívűl van szoknyám, de abban nem érzem jól magam, csak ha a párommal vagyok, van egy-két vászonnadrágom is, de télen abban megfagyok. Én ezért hordom így.


17/l

2011. szept. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!