Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szeretnék erről véleményt...

Szeretnék erről véleményt kérni! (? )

Figyelt kérdés

Szép estét! Ezt az apróságot töri órán hoztam össze, picit már bele is javítottam. A tő mondatok azért vannak, mert így lesz az írás végig szaggatott, és így éri el a kívánt hatását.:)


Amikor rájössz, hogy nem bírod tovább. Mikor már nem állsz fel, az utolsó esésedből. Mikor úgy érzed, ez a vége. Akkor jön valaki, aki felrángat, összekapar és idővel összeragasztgat. Már nincs vége… vagy még nincs vége?

Nézőpont kérdése. Szeretném hinni, hogy még… de tudom, hogy már. Ő viszont azt sejti, mit akarok hallani. Ölel. Nagyon szorosan, és hallom, hogy sír… zokog. Felnézek rá, de nem látom az arcát. Homályos minden. Mi történik?

Csak nyöszörögni tudok, mert más hang nem jön ki a torkomon. Ki akarom mondani, hogy vágyok arra, hogy itt maradjon, de ehelyett ellököm magamtól, szavak nélkül. Bambán néz rám, én pedig még mindig nem látok szinte semmit. Torzképet mutat a világ. A szoba. Ő. Tekintetem nem javul, így csak találgatni tudok, mi is folyhat körülöttem. Akadályozom a saját mozgásomat. A szoba mozdul, vagy én?

A falak domborúak, majd homorúak lesznek, én pedig már tényleg nem értek semmit. Sikítást hallok, de olyan tompa, nem lehetek benne biztos, hogy honnan jön. Én lettem volna?

Aztán egy erős puffanást érzek az arcomon, elesek, és többé nem vagyok képes kinyitni a szemem ebben a furcsa szobában. Beköszönt a teljes sötétség.

Újra vége van?

Hirtelen pattan ki a szemem. Izzadságban fürdök, a lepedő elázott, könnyeim folynak.

Felébredtem.


Előre is köszönöm annak, aki szán rám pár percet.:)


2014. febr. 13. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, ha lesz folytatás, akkor küldheted :3
2014. márc. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem terveztem folytatósra.:) csak ez ilyen kis szösszenetre...
2014. márc. 16. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!