Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a blogomról?

Mi a véleményetek a blogomról?

Figyelt kérdés

hannazoiidezetei.blogspot.hu


még kezdő vagyok

egyaránt várok jó és rossz véleményeket

ha van tapasztalatotok vagy ötletetek, hogyan lehetne jobb azt is írjátok meg, légyszi



2013. dec. 9. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem úgy jó de iyenek álltaláában facebook-on szokott lenni de amúgy jó nem azt értem hogy fúúú töröldle és csiná meg facen
2013. dec. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen, tudom, a face tömve van ilyenekkel :)

épp ezért csináltam meg külön a bloggeren, hogy ne legyek olyan, mint a többiek :)

2013. dec. 9. 18:39
 3/5 anonim válasza:
nekem tetszik! csak a háttér zavar... szerintem valami hannazoiidezetei.blogspot.hu ehhez hasonló lehetne vagyis csak a kinézetére gondolok, mert ez letisztult, egyszerű.
2013. dec. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MissHungary válasza:
Nem értem, miért kell ezeket a tucat idézetes oldalakat ennyire megsokasítani... minek facebookon, blogspoton vagy akárhol máshol elindítani egy oldalt? Google a barátod. :* Ha idézetet akarsz találni, keress rá arra mondjuk, hogy "szerelmes/vicces/szomorú/bölcs idézetek" és kidob vagy 1321548675621652065478404531056467641 ezer találatot. :D:DDD
2013. dec. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! :) Én most regisztráltam a Bloggerbe,és az ÚJ BLOGnál rámegyek,beírok egy sayst,majd a címhez bármit írok ezt adja ki:Sajnáljuk, EZ a blogcím tartózkodás mellett érhető el. Segítenél,kérlek?
2013. dec. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!