Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Most mi az igazság? Hogy van ez?

Most mi az igazság? Hogy van ez?

Figyelt kérdés
Elvileg éjfélkor elhallgatott a Sláger és a Danubius Rádió is.De hallottam,hogy a Sláger nem szűnik meg,csak másik frekvencián lesz,azt is hallottam,hogy azért szűntek meg,hogy az ott dolgozókat eltüntessék.Most mi az igazság?Ha marad a sláger csak másik frekvencián akkor mások lesznek a dolgozók,vagy maradnak Bochkorék és a többiek?A műsorok változnak majd?
2009. nov. 19. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Sláger rádió online megy tovább ... itt a link. én is most ezt hallgatom :D


[link]

2009. nov. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

és egyébként azért szűnt meg mert nem ajánlottak fel elég pénzt a működési jogért (vagy miért :D)


A sláger most egyelőre online van csak, de azt mondják be mindig itt az online rádióban hogy figyeljük, mert hamarosan jönnek a hírek, hogy hamarosan megtudjuk hogy hol lehet ezentul fogni...szoval nem marad online, csak más frekvencián lesz...gondolom...meg hát nem lesz országszerte...


A danubiusról nem sok mindent tudok mert az oldalukon semmit nem írnak...szerintem az végleg megszűnt...


A sláger még küzd, majd meglátjuk mi lesz belőle...


(előző voltam)

2009. nov. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

a danubius nem érdekel:D

csak a sláger rádió<3<3

köszi a választ^^

remélem sikerül nekik és marad a sláger rádió csak másik frekvencián^^

2009. nov. 20. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!