Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek most mi az igazság?

Szerintetek most mi az igazság?

Figyelt kérdés

rengetegszer olvastam,hogy olivért csak ugy betették a villába(ne,h félreértsétek-nagyon birtam az olit)

és meg h lefizették a vv-t meg iylesmik

ti mit gondoltok erről?


2011. márc. 7. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Sokféle embernek van sokféle véleménye.

szerintem tuti manipulálva van a VV. Meggyőződésem volt, hogy Oli valamilyen "beépített" ember, mert sokszor volt ezzel kapcsolatos "elszólásuk".

Amúgy most nézd meg: a mostani helyzet. Megint egy unalmas kiválasztás, a nézők már unják tele van vele a net, erre hírtelen Szandika már nem is olyan biztosan Évát akarja kihívni. Micsoda véletlen, nem?

Online adásban többször mondta már Éva és Laci is, hogy kinek mekkora rajongótábora van pl facebookon, volt hogy pontos számot is tudtak....

És milyen érdekes lenne, ha most Béci menne párbajozni, akkor visszamenne védetten, és akkor tolódhat a Béci-Alek párbaj, a kövi lenne egy Laci-Alek és akkor a Béci Alek megint tolódik egészen a végéig? Hm ez is érdekes.

Ha magát a szavazásokat nem is manipuláljákk a játék menetét valamilyen szinten tuti.


Engem ez nagyon nem is érdekel, egészen addig amíg a végén valahogy össze nem hozzák, hogy nem Alekosz nyeri a VV-t mert igenis őt szeretik legjobban és a legtöbben, és ha nem ő nyeri azt érdekes lesz megmagyarázni.

2011. márc. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hogy vannak itt olyan dolgok, amik manipulálva voltak. Eleve azzal kezdődött, hogy amikor Béciéket beszavazták, akkor eleinte a Fazekas ikrek vezettek, viszont a végén Béciék kerültek be....de nem mutatták, hogy hány százalékkal nyertek. Minden beszavazóshow-n látszódtak, hogy a nyertes hány százalékkal került be, itt viszont valahogy elfelejtődött, csak kimondták, hogy a nyertes Gigi és Béci.

Az is érdekes, hogy Alekosz mindkét párbajáról ugyanazzal a százalékkal ment vissza...és tényleg voltak facebookos rajongói tábor elszólások...stb

2011. márc. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!