Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az exbarátom, annak ellenére,...

Az exbarátom, annak ellenére, hogy egy éve párkapcsolatban van, folyamatosan flortol velem és célozgat. Persze csak akkor, ha nincs ott a noje vagy ha iszik. Szerintetek érez irántam még valamit, vagy csak az alkohol miatt viselkedik igy?

Figyelt kérdés
2013. nov. 4. 21:34
 1/2 anonim válasza:
Van rá esély,hogy érez,és hogy a jelenlegi barátnőjével,téged akar pótolni. De az is lehet,hogy csak az alkohol beszél olyankor belőle:/ Szerintem az első hihetőbb.:)))
2013. nov. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Joci bacsi válasza:

ÉN is igy vagyok,szakitottam a párommal és azután jödtem rá,hogy nekem ő kell,ez a szakitás egy fél éve volt de most is próbálom vissza szerezni.Lehet hogy meg mindig érezz irántad valamit de lehet hogy csak az alkohol váltja belőle ki.Szerintem kérdezz rá jőzanon,hogy igazábol mit érezz.


15/F

2013. nov. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!