Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról a...

Mi a véleményetek azokról a lányokról akik 14 évesen cigiznek és berúgnak?

Figyelt kérdés

2013. okt. 20. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megvetem őket.
2013. okt. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%

Én 11 évesen 1 hétig és 15 évesen 1 hónapig cigiztem.

Elég is volt.

A kamasz keresi saját személyiséget, lázadó, félrevezetett, meg-nem-értett, feltűnési viszketegsége mellett picit magányra vágyik, sok kettősség uralkodik benne, bizonyítani akar, de nem tudja hogyan, példaképeket keres, de könnyen követhetőeket ...


Sajnálom őket, de nem az én dolgom.

2013. okt. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lázadnak, és pont ez a baj! A TV, az Internet, mind erre motiválja őket! Csinálják azt amit akarnak, amikor csak akarják, mert hogy ettől lesz vagány egy lány!

(Mostani osztálytársam is vagány[ Kis ri-ba-nc g-ci volt a csaj]akart lenni, elszökött a nevelőszüleitől [Mert a szülei már nem nevelhették], suliba sem jött, rendőrök keresték, visszament az anyjához, és most ott van úgy tudom! [+ Egyik nap még nagy életvidáman jön Ifjusági Klubba, hogy ő milyen jó gyerek, meg hogy ő elszökött, meg így szívott kerát, úgy rúgott be!] Amúgy én Kakuszi Beáról beszélek, ha valaki ismeri a Szegedi Móra suliban,nyugodtan megmondhatja, hogy ez róla a véleményem, ha akarja! :D )

Amúgy meg én is megvetem mindet, úgy is tudjuk, hogy nem lesznek belőlük senkik, közeli 18-19 lány ismerősöm is összejött egy 35-ös török csávóval! Ilyenek vannak manapság! Tartson el, ne kelljen semmit csinálnom, és ennyi nekik már elég is!

2013. okt. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnálom őket. Túl hamar akarnak felnőni, és ez nem a mostani generáció hibája, hanem az előzőé. Hiszen mit látunk? Még az iskola végzett emberek is isznak, cigiznek. Jó, a drog az egy új dolog. Tehát azt látjuk, hogy a felnőttséghez ez kell. Persze ez nem igaz, de a cigiző , ivó fiatalok nem csak saját hibáikból ilyenek. Nagy valószinűséggel otthon is problémák vannak, ezért minnél előbb fel akarnak nőni, ki akarnak kerülni a szülők keze alól.

14L

2013. okt. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi jó!
2013. okt. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!