Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Véleményeznétek a Tumblr-ömet?...

Véleményeznétek a Tumblr-ömet? (többi lent)

Figyelt kérdés

Megmondanátok, hogy milyen, mit kéne rajta javítani meg ilyenek? :) Nemrég kezdtem, alig van még rajta valami, de akkor is kéne egy kis segítség, hogy eddig milyen és hogy hogyan tovább. :) Előre is köszönöm! :)

[link]



2013. nov. 3. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
[link] illumináció párti vagy vagy mi ?! (WTF?!) Mellesleg nem rossz blog, tetszik hogy a háttér a blog címéhez van igazítva :) Az azon kívül senkit nem érdekel hogy hány ember van online a blogodon ( komolyan, annyira frusztráló hogy ott van, azt ink. vedd le) Jó lesz szerintem, csak így tovább :)
2013. nov. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :))
2013. nov. 4. 18:52
 3/3 anonim ***** válasza:
hümm :) szerintem tök jó (főleg a tumblr címed) és a háttér is tök szupi. Engem csak az idézetek zavarnak meg kicsit,de am nem rossz,sőt :)
2013. nov. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!