Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tumblr vélemény?

Tumblr vélemény?

Figyelt kérdés
[link] tegnap kezdtem úgy komolyabban :D
2013. nov. 1. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:

A témád miatt az olyan vékony képek, mint az a FUCK-os nagyon eltorzul sajnos. A zenelejátszót leállítottam, mielőtt elindulhatna, mert én állandóan zenét hellgatok, feleslegesnek tartom a blogokra.

A posztjaid nem az én stílusom, ízlésem, de abba nem szólok bele, miért tenném?

Azt vettem észre, hogy sok posztodon egy note sincs, vagyis gondolom te töltötted fel. Ez nem szép dolog, ha csak nem te lőtted a képeket. Legalább egy source linket odatehetnél, vagy valami. A Tumblr lényege, hogy ha nem a saját dolgaidat szeretnéd kitenni, akkor ha megtetszik valami, akkor reblogolod (láttam más posztoknál viszont így jártál el). Lehet máshol találod a képet, pl weheartit-on, de akkor is kell lennie olyan lehetőslgnek, hogy Tumblira tedd ki. Bár ebben sem oktatok ki senkit persze. :)

Egyébként ha élvezed, akkor már minden rendben van, a blogod is tetszik, bár mint mondtam, nem igazán az én stílusom. Majd alakítgatsz még rajta, ahogy tetszik, ahhoz képest, hogy most kezdtedd, egész szép kis blog. Láttad volna az enyémet pár éve... :D

2013. nov. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)igyekezni fogok :)
2013. nov. 1. 14:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik.

Megmondod milyen témát használsz? :D

Köszönöm:)

2013. nov. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm :))

persze,priviben leírom :)

2013. nov. 10. 18:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!