Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a blogról?

Mit gondoltok erről a blogról?

Figyelt kérdés

[link]

Én írom, barátaimnak tetszett, de szeretnék róla olyan kritikát is hallani, ami alapján javíthatok, elindulhatok egy irányba. Előre is köszönöm :)


2013. okt. 20. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ajánlom, hogy csinálj egy felső navigációs sávot, amit az oldalak résznél tudsz elkészíteni. A zöld betűk szerintem kicsit rikítóak, legalábbis nekem irritálják a szemem miközben olvasok. A történet amúgy jó, különösebb probléma nincs vele.
2013. okt. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, már gondolkodtam a betűszínváltáson, mert lehet hogy én imádom ezt a színt, de másoknak nem épp egy kellemes látvány. Nagyon köszömöm a tanácsokat, igyekszem őket megfogadni ! :)
2013. okt. 20. 11:18
 3/5 edemmester ***** válasza:
Igen, a zöld betű szerintem is eléggé rikító, valamint a háttérbe szerintem lehetett volna valami olyan képet, ami nem ismétlődik hanem nagyobb, mert ez így eléggé furcsa. A tartalom nekem tetszik, ügyes vagy, sok sikert! Esetleg még az oldalsávot lehetne kicsit jobban kihasználni. Ha kérdésed van, ha segítség kell, vagy ha van valami ötleted de nem tudod megvalósítani, akkor írj bátran privátban, és szívesen segítek!
2013. okt. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm nagyon, de tényleg. :)) amint gépközelbe kerülök korrigálok!! :))
2013. okt. 22. 20:15
 5/5 anonim válasza:
Első ránézésre olyan, mint egy hacker oldal. xD
2013. nov. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!