Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről a blogról?

Ti mit gondoltok erről a blogról?

Figyelt kérdés
Szóval, hogy tetszik-e a külseje meg milyenek a benne levő cikkek és hogy mit kéne rajta változtatni. [link]
2012. dec. 22. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nagyon jó az oldal a kinézet is és a tartalom is!! Minden rendben van vele! Hasznos infók,tanácsok!! Teljesen rendben van! :)
2013. jan. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nos, mivel ilyesmivel foglalkozom, bőbeszédű választ fogok írni.

A helyesírást nézd át, ne használj tőmondatokat (rendkívül zavaró, és csak akkor megengedett, ha a nyomatékosítást szolgálja), a hosszabb szövegekben általában betűvel írjuk a számokat (a numerikus karakter fölöslegesen vonzza oda a figyelmet). A mondatok végén hatféle írásjel szerepelhet: pont (.), kérdőjel (?), felkiáltójel (!) kérdő és felkiáltójel (?! vagy !?), illetve három pont (...) Nem négy, nem öt, nem annyi, ameddig kedved tartotta lenyomva hagyni a pont billentyűt.

A párbeszédek pedig úgy néznek ki, mintha könyvet még sosem láttál volna.

Írok egy példát:

1. helytelen párbeszéd (a te verziód, de az én példamondataim)

- Levitted a szemetet? - kérdezte anyu.

- Nem. - mondtam félvállról. - nem volt időm.

- Már legalább két órája kértelek! - megvontam a vállam.

2. Helyes párbeszéd

- Levitted a szemetet? - kérdezte anyu.

- Nem - mondtam félvállról. - Nem volt időm.

- Már legalább két órája kértelek! - Megvontam a vállam.

A stilisztikáról már nem is szólok...


Így hirtelen ennyit akartam leírni, hogy utánanézz, mert abból tanul legjobban az ember.

2013. jan. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ratiborus válasza:
a # 2/2-es valasz mar regen irodott, de tokeletesen egyetertek vele mindenben xDDD, bar ezeket a korrekciokat irhatja a mai vilagban xDDD semmire sem megy vele... Akik blogokat meg semmiket irnak, azok altalaban a mai kor devians viselkedesehez merik magukat, amely korban nincs ertelem... minden e-szerint csinalnak, az irast is, evvan xD
2015. dec. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mivel előjött ez a kérdés a válasz miatt, kicsit belenéztem ebbe a régi blogomba. És jesszusom, besírtam milyen helyesírással, fogalmazással rendelkeztem akkoriban. Teljesen meglepődtem, hogy ilyen jó, kedves kritikát kaptam rá :D
2016. jan. 20. 18:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!