Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért zárt be a budapesti...

Miért zárt be a budapesti Vidámpark?

Figyelt kérdés
2013. okt. 6. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Mert veszteséges volt évek óta.
2013. okt. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Nen volt nagy bevétel sajnos...Pedig szerettem oda járni
2013. okt. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
Mert elavult volt.
2013. okt. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 pandamanci válasza:
75%

Én meg azért nem mentem, mert olyan rohadt drága volt, hogy nem tudtam megfizetni.

Azt nem mondhatom, hogy átlagos magyar fizetésből élek, mert állítólag 200eft az átlag, szóval én az átlag magyar fizetésnek a felénél is kevesebből élek.

Mozit sem engedhetek meg magamnak.

Ide volt belépődíj+ha valamire fel akartál szálni, keményen perkálni kell.

Egy minimális szórakozás 5000ft volt, ha viszont ki akartad élvezni, minden csínját-bínját, akkor 10-20 rugó.

Sajnálom, hogy bezárt, mert aki megengedhette magának, már az se mehet.

2013. dec. 1. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
78%
Én úgy hallottam, hogy azért zárt be a Vidámpark, mert az egyik sarkában egy szállodát akar felépíteni egy vállalkozó. Mindezt úgy tudják ledugni a lakosság nyakán, hogy a terület maradék részét odaadják az Állatkertnek, és azt hazudja a Fővárosi közgyűlés, hogy a bezárás oka az Állatkert területigénye és a Vidámpark anyagi veszteségei. Jóllehet a Vidámpark veszteségei aprópénz ahhoz képest amit a főváros két kézzel szór értelmetlen dolgokra. A szálloda építésének bejelentése előtt a legújabb híradások arról szólnak, hogy egy kis területen 4-5db régi műemlék játékot tovább fognak üzemeltetni.
2014. ápr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!