Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Budapesti Vidámpark játékai...

Budapesti Vidámpark játékai biztonságosak?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a Top Spin, T-Rex, Torony és egyebekre
2013. aug. 22. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
ezt én is nagyon szeretném megtudni
2013. aug. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ami azt illeti én a Vidámparkban minden játéka közül csak az izgalmas, és félelmet keltő játékokra ülök fel.

A T-Rex, Torony, Titanic (vagy nem tudom, hogy a helyén lévőt, hogy hívják de amikor 2 hajó forog), Circus, Top Spin 2 és társait rendszeresen látogatom, mivel ezek a kedvenceim.

Viszont, ha nagyon félős vagy, akkor a T-Rexet először nézd meg jól pontosan, hogy is mozog mivel olyan, hogy 15-20 centikre van a fejed a földtől, mikor fejjel lefele vagy, és még úgy forgat fel-le, jobbra-balra stb. szóval ez tényleg ijesztő tud lenni.

A Top Spinen én is eléggé féltem mikor láttam mert, mi van, ha leszakad, meg hasonló... nos felszálltam (9 évesen először) és imádtam, egy másodpercig nem féltem :)Szóval, egyik játék sem veszélyes, biztonságos, hiszen, ha nem lenne az, akkor nem üzemelhetnének (minden szezon előtt ellenőrzik). Szóval, ha csak ez tart vissza akkor pattanj be :D

2013. aug. 24. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ex-gépkezelő ismerősöm, és ő mondta hogy ezek a játékok hidraulikus módon működnek, tehát addig képtelenek elindulni, míg az összes zár (ami téged fog) le nincs rendesen kattanva. Pl. ezért hajtják le a break dance-ben azokat a biztonsági karokat is, amelyikben nem ül senki, mivel ha nyitva lenne, nem tudna elindulni. Annak az esélye, hogy kiesel, kb. annyi, mint hogy megnyered a hatos lottót.
2013. aug. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem lévőnek pedig: Sky Flyer a neve a hajónak, és sajnos már nincs ott :(
2013. aug. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ó, pedig az nagy kedvencem volt :((
2013. aug. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer barátnőmmel beleültünk a Brake Dance-be és mi voltunk az utolsók akik beültünk és nem tudtuk lezárni rendesen a biztonsági kart és vagy fél percig úgy mentünk aztán végül sikerült lecsapni. Azt hittem hogy kirepülök belőle és ott halok meg...
2013. aug. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát nemtom nekem elég halálfélelmem volt, többet fel nem ülnék egyikre sem. Főleg a flying circuson, végig vagy 10cm-t előre ment a korlát menet közben. Nem is tudtam élvezni emiatt. De kár h bezárt. :(
2014. máj. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!