Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy tetszik ez a blog? Mit...

Hogy tetszik ez a blog? Mit javithatnak rajta?

Figyelt kérdés

Ugyeslegy.blogsplot.hu

(ha lajkoljatok a facebook oldalat, irjatok ide, hogy kesz, es megy a zoldpacsi.(a blogon ott a link))



2013. aug. 28. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt szertted volna írni, hogy javíthatnak vagy hogy javíthatnák? Mert ha a második, akkor *JAVÍTHATNÉK.

Amúgy elgépelted a webcímet: ugyeslegy.blogspot.hu


A design unalmas, ne haragudj, lehetne valami érdekesebb. A betűtípus tetszik, az viszont nem, hogy angol szavakat használsz, például "sorry".

Amúgy maga az ötlet is tetszik.

2013. aug. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 edemmester ***** válasza:
Hmm... Mint ha neked egyszer már írtam volna véleményt. :D Most még annyi észrevétel, hogy bal fölül a FB oldal linkje helyett egy like gombot vagy like dobozt is betehetnél, a másik észrevétel pedig hogy ha még kiraksz 8-10 posztot akkor annyi címke lesz ott oldalt, hoogggyyy... sza érted. Lehet hogy esetleg fixálni kellene hogy melyik címke jelenjen meg ott és melyik ne mert szerintem nem is olyan sokára "túl sokan lesznek" hogy kiférjenek rendesen. (ha segítség kell írj privátba) további sok sikert!
2013. aug. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, nekem tetszik, ahogy van
2013. aug. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
edemmester, szerintem nekem írtál, nem neki :)
2013. aug. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!